کیتی پری با مجله L’Officiel صحبت می کند

[ad_1]

کتی پری در طول سالها سهم مناسب لباسهای فوق العاده خود را پوشیده است ، مانند زمانی که به لباس همبرگر براق در Met Gala 2019 لباس پوشید یا آن سوتین خامه ای را در موزیک ویدئو “California Gurls” پوشید ، اما اخیراً ، پری سبک بازگشت به عقب به سادگی بازتاب مکانی است که او در آن زندگی می کند. در مصاحبه ای با مجله L’Officiel برای شماره تابستان ، مادر جدید در مورد چگونگی احساس نیاز به انجام همه کارها صحبت کرد که دیگر و به طرز باورنکردنی قابل تکرار است.

پری گفت: “من در چند سال گذشته یک سفر واقعی را پشت سر گذاشته ام که با لباس و چراغ و وسایل و تئاتر سرگرم شده ام ، اما زندگی دیگری در خانه دارم و بسیار کوچک و عادی است.” “دیگر احساس نمی کنم باید” روشن “باشم و فکر می کنم این به این دلیل است که هم زندگی حرفه ای و هم زندگی شخصی ام را فهمیده ام.”

او و نامزد اورلاندو بلوم در آگوست سال 2020 از دخترشان دیزی داو استقبال کردند و مادر شدن واقعاً پری و دیدگاه او را نسبت به جهان تغییر داد. او نه تنها “عشق بی قید و شرط را تجربه کرده است” ، بلکه رابطه او با آرایش و زیبایی نیز تغییر کرده است.

“من قبلاً از رفتن به دنیا بدون آرایش واقعاً ناراحت بودم.”

پری گفت: “من قبلاً از رفتن به دنیا بدون آرایش ناراحت بودم.” “من می خواهم مثل” بیایید مقداری مو و آرایش کنیم “و اکنون من مثل” شما می دانید که من خوب هستم. من می دانم که هستم. و آنچه در مورد من فکر می کنید کاری از من نیست. “” عکسبرداری مجله شامل آرایش بود ، اما وقتی صحبت از روزمره او می شود ، کتی پری برای اینکه بهترین نسخه از خودش باشد نیازی به گلم ندارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>