کیتی پری فاش کرد که تراشیدن پاهای خود را ترک کرده است

[ad_1]

برایت ، استرالیا - 11 مارس: کیتی پری در 11 مارس 2020 در برایت ، استرالیا با رسانه ها صحبت می کند.  کنسرت Fight On رایگان برای آتش نشانان و جوامعی که اخیراً تحت تأثیر آتش سوزی های ویرانگر ویکتوریا آسیب دیده اند برگزار شد.  (عکس از دانیل پاکت / گتی ایماژ)

منبع تصویر: گتی / دانیل پاکت

کیتی پری اینجاست تا به شما یادآوری کند که موهای بدن کاملاً طبیعی است و اینکه آیا شما آرایش خود را انتخاب می کنید یا نه ، این یک تصمیم شخصی است. در مورد پری ، تبدیل شدن به یک مادر جدید وقت او را برای خودش کاهش داده است ، بنابراین او از همان زمان کار سخت تراشیدن پاهای خود را ترک کرده است ، خواننده “نه پایان جهان” در قسمت یکشنبه شب از قسمت اسطوره آمریکایی. پس از اینکه کاساندرا کلمن ، مسابقه دهنده ، اجرای زیبایی از آهنگ “یافتن من” از سیگما را خواند ، به دنبال آن دوئت “عذرخواهی” با خواننده اصلی OneRepublic ، رایان تدر ، داوران پری ، لیونل ریچی و لوک برایان از صدای بی آواز خارق العاده خواننده سرازیر شدند.

پری بعد از اجرای کلمن گفت: “صدای شما یک تجربه معنوی است.” “این فرشته فرنگی است.” او همچنین به رانندگی نقطه خود را به خانه. “به عنوان یک مادر تازه وارد ، زمان زیادی ندارم ، بنابراین تراشیدن پاهایم را ترک کردم. اما هنگامی که شما آواز می خوانید ، موهای پاهای من یک و نیم سانتی متر رشد می کند ، بنابراین ، لرز بدن کامل است. ” پس از آن ، پری ، که در اوت سال گذشته دخترش دیزی را به دنیا آورد ، با افتخار پاهای خود را نشان داد و بعدا ، در توییتر ، در مورد رشد موهای پا شوخی کرد با یک گیف بسیار مناسب پری را تماشا کنید که در مورد ترک اصلاح تراشیدن پاهای خود و همچنین عملکردهای نفسگیر کلمن پیش رو صحبت می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=1iw2ecBrjNU

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>