کیتی پری نشان می دهد که او لباس های دختر دیزی را ذخیره می کند

[ad_1]

برایت ، استرالیا - 11 مارس: کیتی پری در 11 مارس 2020 در برایت ، استرالیا با رسانه ها صحبت می کند.  کنسرت رایگان Fight On برای آتش نشانان و جوامعی که اخیراً از آتش سوزی های ویرانگر ویکتوریا آسیب دیده اند برگزار شد.  (عکس از دانیل پاکت / گتی ایماژ)

لباسی که از مادر و مادربزرگم به ارث برده ام ، از ارزشمندترین دارایی های من است. چیزی غیرقابل توصیف ویژه در نگه داشتن قطعه هایی است که منتقل می شوند ، و با روشی که سبک های نوستالژیک همیشه برمی گردند ، لباس های دهه های قبل پتانسیل زندگی دوم را دارند. کیتی پری می داند که یک کمد لباس می تواند چه ارزشی داشته باشد (ارزش آن بسیار زیاد و قابل رشک است) ، به همین دلیل او کمد لباس خود را برای دخترش دیزی داو بلوم پس انداز می کند.

کودک 8 ماهه کیتی و اورلاندو بلوم مدتی نیست که در کمد مادر مادر گود می زند ، اما خواننده آماده است تا هر وقت دیزی آماده شد قطعات مورد علاقه خود را تحویل دهد. در طی گپ اخیر با POPSUGAR برای آهنگ جدید خود “الکتریک” ، کتی در مورد اشتیاق خود برای دادن دخترش “کارت بلانچ” برای دسترسی به همه لباس های خود صحبت کرد.

کتی توضیح داد: “من همیشه به آن فکر می کنم.” “من پاکسازی های زیادی انجام می دهم ، اما همیشه چیزهایی دارم که به آنها فکر می کنم.” از زمانی که فهمید دختری دارد ، کیتی می دانست که می خواهد لباس هایش را با دیزی به اشتراک بگذارد. وی گفت: “من به آنها نیاز دارم که به جایی بروند.” “من می خواهم آنها دوباره پوشیده شوند.” او شوخی کرد ، “[Daisy will] احتمالاً فقط گوت باشید ، و مانند ، “نه ، مادر. متشکرم. “” با توجه به لباس های باورنکردنی کتی در طول سال ها ، چیزی به ما می گوید که دیزی روان خواهد شد تا وقتی بزرگتر می شود آنها را امتحان کند.

اگرچه کیتی مدتی منتظر خواهد بود تا کمد لباس خود را به دیزی منتقل کند ، او از آغازهای جدید مادرانه لذت می برد. اوایل این ماه ، او اولین روز مادر خود را جشن گرفت و نوشت پیام شیرین سپاسگزاری برای مادران دیگر وجود دارد. وی در توییتر خود نوشت: “من هرچه می خواستم هنگام مادر شدن پیدا کردم.” “بسیار سپاسگزارم برای آن عشق عمیق ، عمیق و مفتخر به عضویت در باشگاه مادر.” کتی با تکرار همین احساسات ، به ما گفت که پدر و مادر شدن نکته برجسته زندگی او است. “این یک تغییر دهنده بازی است. شگفت آور است. این بهترین تصمیمی است که گرفته ام.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>