کیت تمبر ابرو Mad Luvv در سراسر TikTok ویروسی می شود – به فیلم ها مراجعه کنید

[ad_1]

به نظر می رسد تقریباً هر روز یک محصول یا تکنیک جدید برای آرایش وجود دارد TikTok کاربران سوگند می خورند که ما باید بیش از حد وسواس داشته باشیم. پالت های سایه چشم سایشی سایه چشم ELF Cosmetics در ژانویه 2020 به دلیل بازدهی رنگ و تنوع سایه آنها بسیار عصبانی بودند (ما به محض اینکه اعتیاد به مواد مخدره را بفهمیم قطعاً درک کردیم). در ماه مه 2021 ، آرایشگر تامرا لرد روش استفاده از پایه را برای صرفه جویی در محصول نشان داد که علاقه ما را برانگیخت. اکنون ، کاربران TikTok می گویند که مردم نیاز دارند کیت مهر Brow Stamp Mad Luvv برای کاملترین ابروها

رز سیارد ، آرایشگر مستقر در تگزاس ، تصمیم گرفت تمبر ابرو ویروسی را برای خود آزمایش کند و اولین واکنش های خود را در 13 ژوئیه با 600000 نفر و شمارش پیروان TikTok به اشتراک گذاشت. در زیرنویس ، وی اشاره کرد که ستاره TikTok ، میکایلا نوگیرا ، او را متقاعد کرد که این محصول را امتحان کند. این ویدئو با یک کلیپ کوتاه از فیلم Nogueira قبل از انتقال به Siard شروع می شود که سه قطعه همراه با Brow Stamp Kit را نشان می دهد: یک استنسیل ، یک قلم موی شیک و یک مهره واقعی ابرو.

تمبر خود یک لوله استوانه ای است که دارای یک اپلیکاتور اسفنجی گرد است و با رنگدانه ای تزریق می شود که در هفت سایه بور و قهوه ای موجود است. او از رنگ قهوه ای متوسط ​​با شکل استنسیل پنج استفاده کرد: ابرویی با ظاهری طبیعی و قوس کمی گرد. اما چهار سبک شکل دیگر نیز برای انتخاب وجود دارد مانند شماره چهار ، که دارای قوس تیزتری برای تولید آن شکل معروف ابرو در اینستاگرام از سال 2014 یا استنسیل یک ، ابرو نازک تر با قوس طبیعی است. او در حالی که شکل استنسیل 5 را روی ابرو خود نگه داشته بود ، قبل از آغشته کردن محصول روی ناحیه ، از اسپویل برای مسواک زدن مو استفاده می کند. او در حالی که رنگدانه را روی تمام ابروهایش لم داده بود ، می گوید: “من در حال بیرون آمدن هستم.”

به محض اینکه احساس کرد به اندازه کافی محصول روی ابروهایش است ، استنسیل را برداشته و موهای ابرو خود را یک بار دیگر مسواک می زند. وی در حالی که نتیجه نهایی را بررسی می کند ، می گوید: “بنابراین این بد به نظر نمی رسد.” “این خیلی خوب به نظر می رسد.” با کمی رنگدانه قهوه ای خاموش اضافی که در قسمت جلوی آن قرار دارد ، ابرو کاملاً پر می شود ، و او را با یک برس آرایش مخلوط می کند.

اما او هنوز تمام نشده است. او قبل از استفاده از Nyx Profesional Makeup Lift & Snatch Brow Tint Pen قبل از استفاده از قلم مو ، کمی از صابون City Color Be Bold Brow را مسواک می زند تا برخی مناطق را پر کند. ابروهای او با برخی از سکته های مغزی مشهود کمی تیره به نظر می رسند. وی با اشاره به قلم ابرو خود اظهار داشت: “خوب است ، اما برای من احساس می کنم هنوز هم این مسئله را می گیرم.”

صابون Brow Bold City Bold روی پس زمینه سفید باشد

صابون Brow Bold City Bold

Nyx Professional Makeup Lift & Snatch Brow Tint Pen در زمینه سفید

Nyx Professional Makeup Lift & Snatch Brow Tint Pen

در حالی که سیارد کاملاً متقاعد نشده بود که این محصول برای ابروهایش بهترین نتیجه را دارد ، وی در نظرات خود یادآور می شود که کیت Brow Stamp برای مبتدیان آرایش ابرو بسیار مناسب است. او می گوید جذابیت همچنین احتمالاً برای کسانی که موهای ابرو ظریف دارند بهتر کار می کند. به سختی می توانست موهای درشت خود را با این محصول بپوشاند.

گرچه سیارد به این زودی قلم ابروهای خود را از بین نخواهد برد ، شما می توانید با جستجوی ساده #madluvvbrows ، TikTok را برای برخی دیگر از بررسی های محصول بررسی کنید. اما ، اگر قبلاً متقاعد شده اید ، پس منتظر چه هستید؟ برو کیت Brow Stamp خود را تهیه کنید.

کیت تمبر ابرو Mad Luvv در پس زمینه سفید

داستانهای بیشتری درباره TikTok بخوانید:


اکنون برنامه آرایش 10 دقیقه ای Halsey را تماشا کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>