کیم و کورتنی کارداشیان در دهه 90 بیش از حد ابروهای نازکی هم داشتند – عکس را ببینید

[ad_1]

وقتی مردم می گویند افراد مشهور دقیقاً مثل ما هستند ، من غیرقابل کنترل می کنم. مطمئناً ، و من همچنین میلیون ها دلار فقط دروغ گفتم – چه کسی این کار را نمی کند؟ این هفته ، با این حال ، این گزاره در حقیقت واقعیتی دارد که به طور غیر منتظره ای توسط حداقل قابل بیان بودن از همه اثبات شده است: کیم و کورتنی کارداشیان. کیم در تاریخ 28 ژانویه یک عکس برگشتی به اینستاگرام ارسال کرد که ثابت می کند هیچ کس – حتی مشهورترین چهره ها – نمی تواند از دیوانگی بیش از حد ابرو در دهه 1990 فرار کند.

“این برای من ابروها است …” عنوان کوچک و مبهم عکس لکه دار از خودش و کورتنی را به عنوان نوجوانان (تصور می کنم) عنوان کرد. تفاوت های زیادی بین کیم نوجوان و کورتنی و کیم بزرگ و کورتنی بزرگسال وجود دارد ، اما شدیدترین آنها بدون شک ابروها است. با قوسهای نازک و تیغ دار آنها که فاصله زیادی از یکدیگر دارند ، کاملاً واضح است که بگوییم آنها هنوز قانون “خواهران ، نه دوقلوها” را یاد نگرفته اند.

در اینجا چیزهای زیادی نیز برای پذیرش وجود دارد: چسب های بافته شده Kourtney ، کت های بسیار مناسب برای زمان و کلیپ های اردک در موهای کیم (من نمی توانم تشخیص دهم که او یک فوران را حفظ کرده است یا فقط پوشیدن آنها به عنوان بیانیه مد). اما ، هی ، من نمی توانم قضاوت کنم. آن زمان همه ما با ظاهر خود کارهای پشیمانی انجام دادیم.

خواهران کارداشیان تنها یک سلبریتی نیستند که ابروهای دهه 90 (و در آن صورت مستند) داشته باشد. لوسی هیل ، که اکنون به خاطر ابروهای پرپشتش مشهور است ، در آن زمان شکل دقیق ، کاملا نازک و گردی داشت. ریز ویترسپون همچنین عکسی اخیر از دهه 90 به اشتراک گذاشت که نشان می دهد خودش به سختی در آنجا ابرو دارد. همچنین گوئن استفانی ، درو بریمور ، تایرا بنکس وجود دارد … شما نظر من را می گیرید.

ما با خجالت به آن ابروها نگاه می کنیم ، اما بیشتر روندهای زیبایی دوره ای هستند. شاید روزی آنها برگردند و ما نتوانیم باور کنیم که ابروهای پرپشتی داشته ایم.


اخبار مشهور بیشتر:


اکنون ، مشاهده فارل و متخصص پوست او در مورد مراقبت از پوست صحبت کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>