کیم کارداشیان برای طلاق از کانیه وست پرونده می گیرد

[ad_1]

نیویورک ، نیویورک - 02 دسامبر: کانیه وست و کیم کارداشیان وست در نمایش مد ورساچه پاییز 2019 در ساختمان بورس سهام آمریکا در منهتن پایین در 02 دسامبر 2018 در شهر نیویورک شرکت کردند.  (عکس از روی روچلین / گتی ایماژ)

کیم کارداشیان و کانیه وست پس از شش سال ازدواج راه های جداگانه خود را طی می کنند. به گزارش E! پس از حدس و گمانهای فراوان ، مغول 40 ساله روز جمعه خواستار طلاق از رپر 43 ساله شد. اخبار ، که به اسناد دادگاه به دست آمده توسط TMZ استناد می کند. مطابق با تنوع، این تقسیم “دوستانه” است ، و کیم تقاضای حضانت مشترک قانونی و جسمی چهار فرزند آنها را دارد ، که گزارش شده است که کانیه “خوب” است.

یکی از خودی ها به E گفت: “کار به جایی رسیده است که آنها ماه ها به عنوان یک زوج متاهل با هم نگذرانده اند.” اخبار. “آنها به خاطر بچه ها یکدیگر را دیده اند اما جداگانه زندگی می کنند. کیم می داند که ازدواج به پایان رسیده است. او مدتی است که شناخته شده است.”

عاشقانه کیم و کانیه کاملاً به بهار 2012 برمی گردد ، زمانی که آنها برای اولین بار با هم رابطه برقرار کردند. آنها یک سال بعد نامزد کردند. كانی با اجاره پارک AT&T سانفرانسیسكو (كه امروزه با نام Oracle Park شناخته می شود) برای جشن تولد 33 سالگی كیم ، این س questionال را مطرح كرد و در ماه مه 2014 ، آنها در یك عروسی مجلل در ایتالیا گره زدند. کیم و کانیه چهار فرزند با هم دارند: دختر 7 ساله نورث ، پسر 5 ساله سنت ، دختر 3 ساله شیکاگو و پسر 1 ساله مزامیر. آخرین حضور عمومی این زوج در کنار هم در هفته مد پاریس در مارس 2020 بود. کیم 10 سالگرد کنی را جشن گرفت My Beautiful Twisted Fantasy آلبوم در نوامبر همان سال در اینستاگرام. کیم و کانیه هنوز خودشان به طور علنی خبر را تأیید نکرده اند.

منبع تصویر: گتی / روی روچلین

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>