کیم کارداشیان لباس موسیقی ویدئویی “If” جانت جکسون را خریداری می کند

[ad_1]

کیم کارداشیان قطعه دیگری از تاریخ فرهنگ پاپ را بدست آورده است. این ستاره اخیراً بالاترین پیشنهاد قیمت لباس نمادین “اگر” جانت جکسون بود. پس از سه پیشنهاد ، کیم 25000 دلار (17،612 پوند) برای جلیقه جلیقه ای تزئین شده به استخوان و شلوار جلوی توری متناسب که در موزیک ویدیوی 1993 در مورد فضول گرایی و فن آوری ظاهر شد ، پرداخت. کیم در اینستاگرام استورز نوشت: “من خیلی طرفدارم.” “من باور نمی کنم که این لباس را به دست آوردم.”

این لباس از طریق فروش سه روزه Julien’s Auctions به مناسبت تولد 55 سالگی جنت در 16 مه در دسترس بود. بیش از هزار لباس ، لباس تور و وسایل شخصی در حراج قرار گرفتند ، از جمله ژاکت تور Rhythm Nation ژانت ، گوشواره اصلی منحصر به فرد او در موارد مختلف ، و یک ژاکت کش باف پشمی که به تن داشت عدالت شاعرانه. گرانترین کالای حراج در نهایت لباس آزاردهنده ای بود که او در موزیک ویدئو “جیغ” پوشید و در پایان به قیمت 125000 دلار فروخته شد.

فیلم “اگر” را در پیش رو مشاهده کنید و عکس هایی از لباس را که به زودی در کمد کیم قرار دارد ، مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>