کیک کوچک مخلوط جید تیرلوال در پخت مشهور

[ad_1]

جید Thirlwall از Little Mix ، شب گذشته در حالی که برای بزرگترین ادای احترام به همبازی های خود خلق می کرد ، هواداران را بسیار احساساتی کرد. این خواننده در 30 مارس برای سومین قسمت از سریال Stand Up 2 Cancer در کنار نوازنده و خالق محتوا KSI ، کمدین کاترین ریان و مجری استیسی دولی به گروه بازیگران Bake Off پیوست.

اولین چالش باعث شد که شرکت کنندگان با الهام از کوکتل های مورد علاقه خود فانتزی های فوندانت بسازند ، و Thirwall فانتانت های مارتینی ستاره نارنجی روشن را ایجاد کرد. همانطور که مشخص شد ، او صاحب یک کوکتل بار در South Shields است و جای تعجب ندارد که مارتینی ستاره پورنو یکی از پرفروش ترین ها است.

آخرین چالش ایجاد یک بیسکویت با الهام از چیزی بود که نانوایان نمی توانند بدون آن زندگی کنند و Thirlwall یک کیک شایان ستایش با الهام از همبازی های Little Mix خود ایجاد کرد که طرفداران همه جا را در احساس خود داشت. “من در تلاش هستم كه كنسرت Little Mix برگزار كنم ، جاه طلبانه است!” او در این برنامه گفت ، قبل از اینکه Prue Leith سعی کند “نانهای خود را بخورد” ، که Thirlwall پاسخ داد: “من افتخار می کنم.”

در این کیک همه اعضای Little Mix از جمله جسی نلسون حضور داشتند که امسال تصمیم به ترک گروه گرفتند. این قسمت قبل از عزیمت وی ​​فیلمبرداری شده بود و در نتیجه ، وقتی طرفداران تماشا می کردند ، احساسات زیادی ایجاد می کرد.

به دنبال این اپیزود ، Thirlwall تصویری از آفرینش برنده خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت ، با زیرنویس عنوان “I’m a WINNER، BABY 🎂 متشکرم از داشتن منbritishbakeoff – رویا به حقیقت می پیوندد ably احتمالاً بهترین جلوی نمایش شما نیست تا به حال دیده شده است … اما من به خودم و بقیه کسانی که درگیر شده اند بسیار افتخار می کنم! اگر می توانید ، لطفاً به @ su2cuk کمک مالی کنید 💛 “

منبع تصویر: کانال 4

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>