کی آلبوم 1989 تیلور سویفت دوباره ضبط کرد؟

[ad_1]

سیدنی ، استرالیا - 28 نوامبر: تیلور سوئیفت در تور جهانی

تیلور سوئیفت دوباره ضبط شده را آزاد کرد نترس آلبوم در 9 آوریل ، و ما را بیش از این در مورد نسخه های آینده هیجان زده است. در حالی که باید مدتی منتظر بمانیم تا او دوباره ضبط شده خود را آزاد کند شهرت، آبرو آلبوم ، نسخه بعدی ممکن است خیلی دور نباشد. از آنجا که سوئیفت عاشق انداختن سرنخ از طریق تخمهای عید پاک است ، ما کاملاً اطمینان داریم که او آزاد می شود 1989 (نسخه تیلور) بعد.

برای مبتدیان ، او قبلاً شروع به ضبط مجدد این آلبوم به طور خاص کرده است. در تریلر برای روح بی نام و نشان، او اولین نگاه اجمالی به نسخه به روز شده “وحشی ترین رویاها” را به ما نشان داد. طرفداران همچنین اشاره کرده اند که به نظر می رسد او در مصاحبه های اخیر تخم مرغ عید پاک را می ریزد. در طول حضور او در صبح بخیر آمریکا در امریکا، گوشواره های قلبش را پوشیده بود که شباهت زیادی به قلب فیلم موسیقی “Blank Space” او داشت. او همچنین بسیاری از گل های تبلیغاتی را برای تبلیغات پوشیده است Fearless (نسخه تیلور)، که می تواند اشاره ای به غزل “فضای خالی” “باغ گل رز پر از خار” و غزل “وحشی ترین رویاها” “لب های قرمز و گونه های گلگون” باشد.

همچنین لازم به ذکر است که سوئیفت بیشترین سود را در ثبت مجدد خود خواهد داشت 1989 آلبوم تمام هدف از ضبط مجدد آلبوم های او مالکیت حقوق اصلی آهنگ ها است ، و 1989 با برخی از بزرگترین بازدیدهای او از جمله “Blank Space” ، “Shake It Off” و “Style” پر شده است. به طور جدی ، به این فکر کنید که چند نمایش و فیلم “خوش آمدید به نیویورک” را شامل شده است.

بنابراین ، چه زمانی می توان انتظار داشت 1989 (نسخه تیلور)؟ با توجه به اینکه او برای اولین بار “داستان عشق (نسخه تیلور)” را در دسامبر سال 2020 طعنه زد و سرانجام آزاد شد Fearless (نسخه تیلور) در ماه آوریل ، احتمالاً یک فاصله چهار ماهه وجود دارد. این بدان معناست که ما می توانیم به دنبال تاریخ اکران در تابستان باشیم. در طول حضور او در نمایش اواخر با استیون کولبرت در 13 آوریل ، سوئیفت اشاره به مشتی تاریخ و عدد، که به نظر Swifties می تواند روش او در اولین انتشار تک آهنگ و آلبوم باشد.

اخیراً ، سوئیفت کالاهای جدیدی را انداخت که برخی از طرفداران فکر می کنند تخم مرغ عید پاک است. مجموعه “Just a Thing Thing” کاملاً مشابه مجموعه است 1989 آلبوم – از طرح رنگ تا ابرها – و حتی متن “Taylor Swift Est. 1989” را در برخی از محصولات ارائه می دهد. آیا می تواند واضح تر از آن باشد؟ عنوان این مجموعه که غزلی از “بتی” است نیز می تواند سرنخی از تاریخ احتمالی اکران باشد. متن شعر زیر در این آهنگ است: “من فقط 17 سال هستم ، من چیزی نمی دانم” ، که به اعتقاد برخی طرفداران اعلامیه احتمالی اعلامیه در 17 ژوئن است. سوئیفت قبلاً این تاریخ را تحریک کرد وقتی که در ماه مه در جوایز موسیقی iHeartRadio ظاهر شد. در طی سخنرانی پذیرش وی برای آلبوم پاپ سال ، طرفداران متوجه شدند که استودیوی ضبط پشت سر او در واقع یک صفحه سبز است. و وقتی طرفداران تصویر واقعی را ردیابی کردند ، متوجه شدند که آن در 17 ژوئن گرفته شد.

در حالی که ممکن است Swift اعلام کند 1989 (نسخه تیلور) در 17 ژوئن و روز بعد آن را منتشر کنید ، از آنجا که آلبوم ها معمولاً جمعه هستند ، به نظر می رسد احتمالاً او یک هفته بعد در 25 ژوئن آن را منتشر خواهد کرد. این نه تنها جنبش انتشار آلبوم را افزایش می دهد و به سوئیفت فرصتی برای انتشار اولین آهنگ می دهد ، بلکه حدس بزنید که 6 + 2 + 5 برابر است. بله ، 13. BRB ، در حالی که آماده می شویم دوربین Polaroid و عینک آفتابی ما را می گیرد 1989 (نسخه تیلور).

منبع تصویر: گتی / مارک متکالف

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>