گابریل یونیون مدل موی بافته جامبو با طول کمر-عکس را ببینید

[ad_1]

اتحادیه گابریل چیزهای زیادی وجود دارد: بازیگر شگفت انگیز ، نماد دهه 90 ، کارآفرین ، مادر یکی از جذاب ترین نوزادان مشهور و منبع الهام بخش مو. با یک حرکت سریع در اینستاگرام او ، می توانید همه مدل موهای خیره کننده ای را که او پوشیده است-از جمله موهای خوک بافته دم ماهی و یک دم اسبی بلند یکپارچهسازی با سیستمعامل با انتهای چرخانده-مشاهده کنید که دائماً ما را بر روی پای خود نگه می دارد. در 24 ژوئیه ، او یک برش پیکسی فوق العاده زیبا و مجعد نشان داد که نفس ما را قطع کرد. در حال حاضر ، بازیگر زن بار دیگر با استفاده از بافته های جامبو باکس که به سمت کمر او می آیند ، سبک ما را تغییر می دهد.

این بازیگر یک چرخ فلک اینستاگرامی با سه عکس سلفی نشان می دهد که مدل موهای تازه بافته شده و چهره زیبا را نشان می دهد. او موهای بافته بزرگ با قسمت های پهن را انتخاب کرد – به نظر می رسد حدود ده تار روی سر او وجود داشته باشد. آرایشگر خانم لاری اطمینان داد که قسمت هایش تمیز است و همه قسمت های پرواز برای این بافته ها به پایین کشیده شده است. بافته های جامبو قطعاً در قسمت بلندتری قرار دارند با نکاتی که در عکس دیده نمی شوند اما قطعاً در قسمت دور کمر او قرار دارند.

این بافته های مرتب شگفت انگیز به نظر می رسند ، اما ستاره نمایش ممکن است موهای کودک او باشد. لری لبه های خود را در امتداد خط موی خود پایین آورد و ما مایل هستیم شرط ببندیم که او احتمالاً از Fleless Repairing Edge Control از برند مراقبت موی خود اتحادیه استفاده کرده است تا آنها را در جای خود قرار دهد.

در مورد آرایش ، یونیون آن را با خط چشم ، ابروهای مشخص و کمی سایه چشم که توسط آرایشگر تاشا براون نقاشی شده است ، زیبا اما ساده نگه داشت. چهره یونیون مثل همیشه بی عیب و نقص به نظر می رسد و درخششی درخشان در آرایش او مشاهده می شود.

روی هم رفته ، یونیون با تغییر مدل موهای خود ناامید نمی شود. او دائماً چیز جدیدی به ما می دهد که باید برایش هیجان زده باشیم ، و مثل همیشه ، ما اینجا نه چندان بی سر و صدا از هر ظاهر جدید تعریف می کنیم.


داستانهای بیشتر درباره مدل مو را بخوانید:


اکنون از این روش شستشوی شش مرحله ای لذت ببرید:

دنبال کردن Allure on را فراموش نکنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>