گربه دوجا برای گرمی های سال 2021 یک مولت با سرویس نرم پوشید

[ad_1]

افراد مشهوری هستند که به ندرت از چهره امضا دور می شوند ، و سپس آفتاب پرست های زیبایی وجود دارد – هنرمندان و سرگرمی هایی که همه را حدس می زنند در مورد رنگ مو ، سبک ، سایه رژ لب و ناخن های بعدی در آینده چه چیزهایی دیده می شوند. گربه دوجا یکی از تغییر دهنده های زیبایی است و ما می دانستیم که اگر چیزی در مورد او پیش بینی کنیم وجود دارد 2021 گرمی نگاه کنید ، این بود که ما نمی توانستیم نگاه او به گرمی 2021 را پیش بینی کنیم. آیا او یک باب بلوند پلاتین یا بلوند می پوشد؟ آیا او به دنبال خط چشم گرافیکی رنگارنگ یا دودی می رود؟ صرف نظر از این ، ما می دانستیم که بسیار شگفت انگیز خواهد بود – و نه مباهات کردن ، اما بسیار درست بودیم.

نیازی به گفتن نیست ، خواننده “Say So” این زیبایی را برای شب بزرگ خود به ارمغان آورد – او در حال اجرا است و در سه گروه نامزد شده است (اجرای پاپ سولو ، New Artist و Record) – و مهمترین شکل ظاهری او مدل مویی است که اخیراً نامیده ایم به عنوان روند مو بهار: کفال نرم. قهوه ای شکلات تیره که توسط جارد هندرسون ایجاد شده است ، دارای لایه هایی بلند و شبه مانند است که به سمت پایین مخروطی می شود ، در قسمت بالایی آن پری وجود دارد و کوچکترین موی چتری که تا به حال دیده ایم.

گتی ایماژ

دوجا با نگاهی باورنکردنی از چشم ، از شرش به نظر می رسد: بال سیاه کاملاً دودی که به نظر می رسد الهام خود را از پرهای لباس مجلسی روبرتو کاوالی showgirl-Meet-motocross گرفته است. آرنستو کاسیاس ، آرایشگر ، زیبایی لب را با لب برهنه بی عیب و نقص متعادل کرد و اجازه داد چشم های او توجهات را به خود جلب کند.

همانطور که به نظر می رسد فرش قرمز Doja Cat فربه قرمز است ، ما کاملا انتظار داریم که او برای عملکرد خود دوباره آن را تغییر دهد ، بنابراین با ما همراه باشید.


بیشتر موهای افراد مشهور به نظر می رسد:


اکنون برنامه 10 دقیقه ای زیبایی مگان ترینور را ببینید:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>