گرتا تونبرگ در رادیو بی بی سی 1 با گرگ جیمز

[ad_1]

گرتا تونبرگ ، دوستدار محیط زیست سوئدی ، در جلسه ای در ساختمان اروپا در بروکسل در 5 مارس 2020 با خبرنگاران صحبت می کند. (عکس از Kenzo TRIBOUILLARD / خبرگزاری فرانسه) (عکس توسط KENZO TRIBOUILLARD / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

گرتا تونبرگ صبح امروز برای بحث و گفتگوهای خنده دار پیرامون نظرات غیرمردمی ، در رادیو BBC 1 حضور یافت. این فعال محیط زیست در 19 آوریل به گرگ جیمز ، مجری برنامه پیوست تا درباره همه چیز در مورد برنامه های تلویزیونی ، نام های سگ های انسانی و کوفته های IKEA صحبت کند ، و اگرچه این ترکیب کاملاً عجیب به نظر می رسد ، اما به ما اعتماد کنید ، اما جواب داد. تونبرگ به این برنامه پیوست تا در مورد نظرات نامطبوع شنوندگان مختلف رادیو 1 بحث کند ، با این اوصاف که کوفته های IKEA به همین سادگی نیستند. تونبرگ اعتراف کرد که علی رغم وگان بودن ، غرور وافر سوئدی محض او باعث می شود که وی باید از این نظر “شدیداً آزرده شود” و ما در این زمینه با او هستیم.

یکی دیگر از نظرات مورد بحث این ایده بحث برانگیز بود که نباید به سگها اسامی انسانی داده شود. شنونده ای که نظر او مورد سوال بود ، اعتراف کرد که سگ او را تاکسی می نامند (در حال حاضر یک ایده عالی است) ، که باعث شد تونبرگ به اشتراک بگذارد که او در واقع دو سگ ، یک لابرادور سیاه و یک طلایی باز دارد ، که به نام های موسی و راکسی تبادل شگفت انگیز همه منجر به خواندن انفرادی تونبرگ به آهنگ تم محبوب نظرات محبوب رادیو 1 ، پس از چند تلاش شیرین در یک دونفره با جیمز شد ، و فوق العاده جذاب بود.

در زیر فیلم را به طور کامل مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=pRRMdFn0iRk

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>