گریس بورلی مصاحبه درباره تالا و کتاب سخت کار

[ad_1]

منبع تصویر: Andy Cuthbert Photography

گریس بورلی ماموریت دارد تا روش کار ما را تغییر دهد و نحوه کار ما بنیانگذار تالا به تازگی اولین کتاب خود را منتشر کرده است ، که به هنر تعادل بهره وری با استراحت و مراقبت از خود در عصر جدید کار می پردازد. برای بسیاری از ما ، شلوغی های جانبی وجود دارد و تمرین مراقبت از خود واقعی منقضی شده است ، اما برای بورلی زمان آن فرا رسیده است که این ایده را که نمی توانیم هر دو را داشته باشیم دوباره مرور کنیم و از خود بپرسیم که چرا چنین است. ما برای اولین بار نویسنده را برای بحث در مورد فرهنگ شلوغی جانبی ، تعریف مراقبت از خود و چگونگی پیمایش در دنیای کار جدید درگیر کردیم.

با عنوان سخت کار کردن ، سخت کار کردن، کتاب او با هدف ارائه یک طرح جدید برای محیط کار فعلی ما است. بورلی توضیح داد: “این دنیای کار جدید با جهانی که 30 سال پیش می دیدیم کاملاً متفاوت است و با این وجود تصور می کنیم که هنوز به همین روش کار خواهیم کرد.” ایده اصلی این کتاب این است که ما باید بهره وری و استراحت را به عنوان دو روی یک سکه ببینیم ، نه اینکه به عنوان دو موجودیت جداگانه. این نویسنده به POPSUGAR گفت: “هرچه بیشتر در مورد تجارت و توسعه خود و کمک به خود می خواندم ، بیشتر فهمیدم که این فقط مربوط به یکی یا دیگری است.”

در دنیایی که انتخاب به یک لوکس تبدیل شده است ، این دیدگاه وجود دارد که نسل ما به جای تلاش برای بررسی نحوه کنار آمدن با فشار ناشی از آن ، باید صرفاً از مقدار گزینه های ما سپاسگزار باشد. بورلی توضیح داد: “آنچه من واقعاً نمی خواهم انجام دهم این است كه ایده این مقدار عظیم انتخاب جدید را در محیط كار شیطان جلوه دهم.” “این خارق العاده است ، و ما باید واقعاً فکر کنیم که چقدر خوب است که می توانیم X ، Y و Z را به عنوان یک شغل انجام دهیم. اما مسئله این است ، و جایی که این مسئله مشکل ساز می شود و غیرواقعی و مخرب است ، جایی است که ما انتظار داریم برای هر سرگرمی منفرد برای اینکه یک فشار جانبی باشد. ما انتظار داریم که بتوانیم همه چیز را تأمین کنیم ، و این به یک فرهنگ گسترده تبدیل می شود که لزوماً نمی توانیم از آن فرار کنیم و بنابراین توجیهی برای استراحت نمی بینیم. ”

با VSCO با a8 از پیش تنظیم شده پردازش می شود

منبع تصویر: Andy Cuthbert Photography

به عنوان کسی که اعتراف کرده است شغلی خود را از یک هیاهوی جانبی ایجاد کرده است ، تشخیص تمایز بین کار و استراحت برای بورلی کاری دشوار بوده است. بورلی گفت: “تا زمانی که وقت برای استراحت داشته باشم ، و تا زمانی که استراحت فقط پاداش نزدیک بودن به فرسودگی شغلی نباشد ، من خوب هستم.” “تا زمانی که فکر نمی کنم فقط چیزهایی در زندگی من وجود دارد که قابل جمع شدن هستند ، به نوعی تفاوت بین این دو است.” کتاب بورلی معنی واقعی کار سخت را بررسی می کند و اینکه چرا احساس می کنیم مگر اینکه تا ساعت 2 بامداد کار کنیم و خواب کافی نداشته باشیم ، به اندازه کافی سخت کار نمی کنیم – چیزی که بسیاری از ما به ویژه هنگام کار در خانه با آن دست و پنجه نرم کرده ایم این سال گذشته بورلی توضیح می دهد که در ابتدای همه گیری ، “اردوگاه بهره وری و اردوگاه خود مراقبتی وجود داشت ، هر دو با فریاد از شما برای انجام کارهای مختلف” ، که ناگزیر منجر به سردرگمی بیشتر شد.

در کنار فشار برای کار مداوم ، بسیاری از ما با فشار برای شروع یک هیاهوی جانبی از سرگرمی های خود دست و پنجه نرم می کردیم ، که بسیاری از آنها ناشی از مقایسه خود با سایر افراد در شبکه های اجتماعی بود. بورلی در کتاب خود بر اهمیت تعیین مرزها در مورد آنلاین بودن و دانستن اینکه برای چه کاری آنلاین هستید ، تأکید می کند. تجربه شخصی وی باعث شد وی پرسشنامه ای را در اختیار شما قرار دهد که خوانندگان می توانند با استفاده از آنها رابطه خود را با شبکه های اجتماعی بررسی کنند. وی به ما گفت: “من مجبور شدم این را برای خودم بنویسم ،” اضافه كرد كه “من فهمیدم كه افرادی را شگفت زده می كنم كه به من احساس الهام می كنند ، “اما من نمی خواستم از آنها پیروی کنم ، می خواستم از آنها حمایت کنم ، بنابراین نوعی دوست داشتم ،” این من هستم. من می دانم که این من هستم. من می دانم که در این زمان فقط اعتماد به نفس کافی ندارم. “” این این تغییر ذهنیت که به بورلی کمک کرد تا تشخیص دهد چگونه روابط خود را با رسانه های اجتماعی بهبود می بخشد.

از نظر توصیه های وی ، بورلی از خوانندگان می خواهد كه مرتباً با خودشان كنترل كنند و از آنها س questionال كنند كه چرا ممكن است به روشی خاص نسبت به چیزی كه به صورت آنلاین دیده اند ، واكنش نشان دهند. “من اغلب از خودم می پرسم ،” چرا آن شخص احساس منفی در من ایجاد می کند؟ آیا دلیل این امر آن است که من در هفته جاری به اندازه لازم مثمر ثمر نبوده ام و بنابراین مراقبت از خودم باعث می شود که این کار را انجام دهم؟ ” ” من باید فکر می کردم ، “اگر هفته سختی را پشت سر گذاشته ام و احساس می کنم کار خود را به اندازه کافی خوب انجام نمی دهم ، واقعاً نباید آن چیزها را مصرف می کردم” و این خوب است. من می دانم که این بازتاب است او توضیح داد. وی در ادامه به بررسی تأثیرات احتمالی فرهنگ کار تازه وارد ما در مصرف شبکه های اجتماعی پرداخت و توضیح داد که “به دلیل اینکه فرهنگ کار ما تغییر کرده است ، ما نمی توانیم فقط بگوییم” از رسانه های اجتماعی استفاده نکنید “، زیرا این امر مثمر ثمر نیست آنچه مولد است بحث در مورد چگونگی تأثیر آن بر ما ، چگونگی تأثیر آن بر ما و چگونگی عملکرد بهتر با آن است. ما باید س questionال کنیم که چگونه می توانیم خود یاد بگیریم و به آن پیمایش کنیم نه اینکه فقط موجودیت آن را انکار کنیم. ”

منبع تصویر: گریس بورلی

خودمراقبتی عبارتی است که در کتاب نیز بسیار دیده می شود ، بنابراین وقتی نوبت به تعریف آن می رسد ، پاسخ بورلی این است که برای همه متفاوت است. “خواه آن را برچسب مراقبت از خود بزنید یا نه ، این مربوط به دانستن آنچه شما نیاز دارید ، دانستن مرزهای خود و سپس درگیر شدن در کاری است که شما را در یک مکان خوب قرار می دهد. این که آیا این بیشتر کار می کند یا اینکه آیا واقعاً کمتر کار می کند سخت.” اگر یک درس وجود داشته باشد که بورلی امیدوار است خوانندگان از این کتاب بگیرند ، این است که “کار 24/7 روزانه مثمر ثمر نیست ؛ این بهره وری نیست ، بلکه فقط مشغله است. اگر در استراحت موثرتر ، اگر ساختار دهید ، بهتر کار خواهید کرد وقت خود را بهتر ، و اگر تفویض اختیار کنید بهتر است. این زمانی است که شما از هر دو جهان بهترین نتیجه را می گیرید زیرا وقت خود را صرف کرده و وقت خود را نیز سپری کرده اید و این زمان از نظر کمی و کیفی بسیار بهتر است. “

سخت کار کردن ، سخت کار کردن در تاریخ 15 آوریل بیرون است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>