گریف برنده جوایز BRIT 2021 Rising Star Winner است

[ad_1]

پس از اولین معرفی نامزدها در 11 مارس ، گریف اخیراً به عنوان برنده جایزه ستاره در حال افزایش BRIT تأیید شده است. این خواننده بیست ساله Rina Sawayama و Pa Salieu را برای برنده شدن جایزه ضرب و شتم داد و از آن زمان انتشار میکس تیپ جدید خود را اعلام کرد ، یک پا جلوتر از پای دیگر، برای انتشار در 11 ژوئن تنظیم شد. گریف با برنده شدن اولین BRIT خود ، توییت کرد که “امروز صبح من خودم را به مزرعه ذرت رساندم ، ویتنی را پوشیدم و یک بطری ارزان قیمت prosexi cus I FOUND OUT WIT A BRIT AWARD را پیدا کردم !!!!”

هنگامی که نامزدها برای اولین بار معرفی شدند ، گریف این نمودار را در حساب اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت ، با زیرنویس شایان ستایش که عنوان داشت “این یک تمرین نیست. من برای یک جایزه بریتانیا نامزد شده ام. نمی توانم باور کنم که آن را تایپ کردم. می خواهم گریه کنم همه شما.”

برندگان قبلی جایزه ستاره در حال افزایش شامل افرادی مانند آدل ، سلست ، فلورانس و ماشین ، سام فندر ، و الی گولدینگ بوده اند ، بنابراین گریف هم اکنون راه آنها را دنبال خواهد کرد. مراسم کامل جوایز BRIT در 11 مه 2021 برگزار می شود و قرار است از طریق ITV و مرکز ITV پخش شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>