گریم در فصل دو “Euphoria” بدون درخشش – مصاحبه

[ad_1]

دیوی به اشتراک می گذارد: “ما واقعاً بزرگ از نظر بنیاد بزرگ هستیم” و این برای فصل جدید نیز صادق خواهد بود. به جای آرایش پایه ضخیم که اغلب برای نمایش های تلویزیونی دیگر استفاده می شود ، او به سمت ضد آفتاب های رنگی و براق می رود تا چهره های طبیعی و درخشان و تازه بازیگران را تقویت کند. برترین محصول دیوی Colorescience Sunforgettable Total Protection Face Shield Glow است که دارای درخشش طلایی جهانی چاپلوس و بسته بندی شده SPF 50 است.

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، شیکر و شامپو باشد

Colorescience Sunforgettable Total Protection Face Shield Glow

7. Chantecaille Future Skin Foundation

اگر پوشش اضافی باشد است مورد نیاز ، دیوی بنیاد پوست آینده Chantecaille را می گیرد. او می گوید: “این ماده در پوست ذوب می شود و بسیار شبیه پوست است.” حتی گاهی اوقات ، او حتی یک قطره از آن را به کرم ضد آفتاب برای یک کرم BB مخلوط سفارشی اضافه می کند. (هنرمند گریم ، مولی آر. استرن نیز به خاطر اینکه به پوست بالغ آب می دهد ، قسم می خورد.)

زیرا رضایت دیوی می گوید بر روی یک دوربین 35 میلی متری فیلم برداری شده است ، “یک بافت نرم و دانه ای بیش از همه چیز است.” “ما همیشه لکه ها و موارد دیگر را می پوشانیم ، اما پوست فوق العاده براق را در آغوش می کشیم و اگر خیلی براق باشد زیرا HD نیست ، نگران کننده نیستیم. تار است.”

شیشه ای از Chantecaille Future Skin Foundation روی زمینه سفید

بنیاد پوست آینده Chantecaille

8. بدون ضربه شلاق

دیوی به جای چسباندن دروغ های دروغین برای فصل دو ، از مژه های زیرپوستی که با انبوهی از ریمل مژه و ابرو ساخته شده است ، طرفداری می کند. این نگاه به درپوش شخصیت ها کمک می کند تا در ظاهر آشکار قسمت های جدید جا بیفتند.

9. Anastasia Beverly Hills Brow Freeze

آخرین محصولی که دیوی در تماس ما از آن نام برد Anastasia Beverly Hill Brow Freeze است. او با موم شفاف ابروها را شانه می کند تا برای فیلمبرداری در جای خود قفل شود. جذابیتنیکولا Dall’Asen آن را نیز به دلیل اثر ابرو صابونی کرکی آن را دوست دارد.

Anastasia Beverly Hills Brow Freeze

حالا که من فهمیدم دیوی با چه کاری کار می کند ، تخیل من تمام تلاش خود را می کند تا آنها را با هم جفت کند و آرزوهایی را که ممکن است به زودی در Rue ، Jules ، Maddy ، Kat و بقیه بازیگران ببینیم ، آرزو کند. تاریخ انتشار برای رضایت فصل دو هنوز اعلام نشده است ، اما به راحتی می توان گفت که به زودی نمی تواند بیاید. چهره من برای الهام بخشی که دیوی مطمئناً ارائه خواهد داد آماده است.


بیشتر بخوانید در مورد رضایت:


اکنون ، تماشا کنید که هانتر شفر محصول زیبایی مورد علاقه خود را کشید:

Devon Abelman را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>