گزارش جدید جراحی پلاستیک نشان دهنده علاقه روزافزون به اقدامات زیبایی در میان بیماری همه گیر است

[ad_1]

کولکر اضافه می کند که تعداد مشخصی از سینه های افزایش یافته بین سال های 2019 و 2020 “تقریباً 10 درصد تغییر در طول یک سال است که میانگین زمان خاموش شدن عمل جراحی پلاستیک 15 درصد بود” ، نشان می دهد که “داده های 2020 ثابت مانده اند یا افزایش یافته اند” اگر به طور متوسط ​​15 درصد زمان بسته شدن تمرین را تنظیم کنید.

درمان های حداقل تهاجمی برای اولین بار در چهار سال گذشته کاهش یافته است

در میان سفارشات ملی در خانه در سال 2020 ، روشهای کمتر تهاجمی – مانند مواد پرکننده و لایه بردارهای شیمیایی – برای اولین بار در چهار سال گذشته کاهش یافته است. و این کاهش کمی بیشتر از خواهران جراحی آنها بود ، به ترتیب 16 عالی در مقابل 14 درصد.

با این وجود ، به رغم قرنطینه طولانی مدت ، هنوز هم داروهای تزریقی محبوب ترین روش درمانی بودند ، زیرا بیماران پس از بازگشایی مطب پزشکان ، خواستار برنامه ریزی مجدد برای قرارهای ملاقات از دست رفته بودند و بیماران برای اولین بار جهان گسترده ای از درمان های صورت را کشف کردند و جهش کردند. تقریباً 13.3 میلیون درمان در مقیاس کوچکتر در سال 2020 انجام شد که بوتاکس (4.4 میلیون) در جایگاه نخست قرار گرفت و پس از آن خانواده پرکننده های بافت نرم ، سطح پوست با لیزر ، لایه بردارهای شیمیایی و درمان های شدت پالس نور (IPL) ، که نشان دهنده انواع مختلف است علائم در درمان های کم تهاجمی.

جراحی های ترمیمی به خصوص سخت آسیب دیدند

ماتاراسو می گوید ، از نظر همه گیری ، در هنگام تعیین روشهای ترمیمی ضروری است یا خیر ، خطوط ظریف وجود دارد و اضافه می کند که برخی تومورها می توانند تاخیر اندکی در عمل تحمل کنند در حالی که بقیه قطعاً نمی توانند. وی می گوید: “اغلب بخش بزرگی از كارهای جراحان پلاستیك سرطان پوست و بازسازی سرطان پستان است.” به گفته وی: تقریباً 7 میلیون عمل جراحی ترمیمی در سال 2020 ثبت شده است که 3 درصد افزایش نسبت به سال 2019 است.

به گفته ماتاراسو ، در زمان های قبل از COVID ، برداشتن تومور و بازسازی قسمت آسیب دیده بدن ، اعم از پستان ، پوست یا فک ، در همان روز انجام شد. بعد از برداشتن تومور توسط آنکولوژیست ، یک جراح پلاستیک برای بازسازی وارد می شود.

اما در اوج شیوع بیماری همه گیر هنگامی که تخت های بیمارستان در حد بالایی بود ، “بسیاری از جراحی های سرطان به تأخیر افتادند و تقریباً همه موارد ترمیمی انجام نشد دارند ماتاراسو توضیح می دهد که باید در همان زمان انجام شود. این جای تأسف داشت ، زیرا اگر تومور بدی داشتی که [the oncologist] گفت: “باید انجام شود ،” سپس آنها به برداشتن تومور ادامه می دهند ، اما نه برای بازسازی ، به این معنی که “این افراد می توانند به مدت شش ماه با [for example] پیوند پوست یا ضایعه نقره ای به اندازه دلار که سرطان پوست در آن وجود داشت. “بعلاوه ، او می گوید ، هنگامی که بازسازی به طور جداگانه چندین ماه پس از برداشتن تومور انجام می شود ، اکنون بافت زخم کل منطقه را پوشانده است ، که دستیابی به آن را بسیار دشوارتر می کند. یک نگاه طبیعی

ماتاراسو می گوید: “تأثیر پایین دست این COVID بر جهان بسیار وحشتناک است.”


درباره روشهای معروف جراحی پلاستیک بیشتر بیاموزید:

بیماران لیفت گردن روز به روز جوانتر و جوانتر می شوند

هر آنچه در مورد جراحی کاهش پستان باید بدانید

جراحی لیپوساکشن حتی جدی تر از آن است که به نظر می رسد


اکنون تماشا کنید که یک متخصص پوست ما را از طریق کارهای روزمره جدید خود راهنمایی می کند:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>