گفتگوی دیدار مجدد بیانسه ، کلی رولند و میشل ویلیامز

[ad_1]

آخرین باری که با دوستانتان تماس گرفتید فقط برای بررسی وضعیت آنها کی بود؟ سه دهه از تاسیس گروه ، اعضای Destiny’s Child هنوز عادت دارند که فقط برای گفتگو با یکدیگر زنگ می زنند و تماس های گروهی آنها همان تصور خنده دار و دلچسب است. همزمان با انتشار کتاب سلامت روان جدید او ورود به سیستم: چگونه دریافت واقعی در مورد افسردگی زندگی من را نجات داد – و می تواند باعث نجات شما شود، میشل ویلیامز سه مورد ضبط شده از تماس های گروهی خود را با بیانسه و کلی رولند به اشتراک گذاشت و به ما یادآوری کرد که چقدر مهم است که از دوستان خود بپرسید چگونه کار می کنند.

بیانسه در اولین تماس دیدار مجدد درباره کتاب میشل گفت: “ما شما را خیلی دوست داریم و دلتنگ شما هستیم.” “ما خیلی به شما افتخار می کنیم ، میمی! شما برای هر دوی ما بسیار الهام بخش هستید و ما فقط دوست داریم ببینیم دقیقاً همان که هستید و برای دنیا هستید [to] تأثیر ، خرد و توصیه های زیبای خود را ببینید. “اِهم ، لطفاً ما را معذور کنید تا وقتی که ما به دنبال برخی از بافت ها هستیم.

“كلی و من آنقدر احساس افتخار می كنیم كه ما الان جای امن شما هستیم كه می توانید هر كاری را بیان كنید.

در یک کلیپ جداگانه ، میشل در مورد الهام خود در پشت کتاب و چگونگی گفتن احساسات خود با دوستانی مانند بیانسه و کلی به او کمک کرده است تا به جایی برسد که بتواند آموخته های خود را با دنیا به اشتراک بگذارد. میشل گفت: “مشکلی نیست. “و اشکالی نیست که به کسی بگویید که حال شما خوب نیست. زیرا صادقانه باید این کار را با همه شما انجام می دادم. من در مورد بسیاری از مسائل باز بوده ام ، اما در مورد چگونگی واقعاً واقعاً هرگز صادق نبودم. حتی اگر شما ثابت کرده باشید که شما یک دوست ایمن ، یک خواهر امن هستید ، اما گاهی اوقات مردم باید بدانند که اگر بگویید “Y’all، من واقعاً ناراحت بوده ام” به شما نگاه دیگری نخواهد شد. در جریان.'”

تحت تأثیر سپاسگزاری میشل ، بیانسه مطمئن شد که دوستش می داند که آنها چقدر او را دوست دارند. وی گفت: “من و كلی آنقدر احساس افتخار می كنیم كه ما الان جای امن شما هستیم كه می توانید هر كاری را بیان كنید.” “ما می دانیم که تو برای ما چنین هستی ، و تو همیشه برای ما چنین بوده ای ، بنابراین ما فقط از اینکه در این سفر هستیم خوشحال هستیم و خوشحالیم که شاهد تولد در فصل جدید شما هستیم. این 20 سال است [of friendship]. هیچ جا نمی رود. “

در یک کلیپ دیگر که میشل به اشتراک گذاشت ، دوستان با هیجان درباره اینکه کلی کیک سوپ مرغ و برنج طبخ می کند و بیانسه “در حال پختن موسیقی است” در استودیو صحبت کردند. تصور کنید که در صفحه شماره گیری بیانسه هستید و یکی از اولین کسانی است که می داند چه زمانی انتظار موسیقی جدید از او را دارد – وحشی! به گفتگوی کامل صمیمانه (و خنده دار) دوستان در پیش رو گوش فرا دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>