گلدن گلوب 2021: بهترین ظاهر مو و آرایش شب

[ad_1]

برپایی یک نمایش جایزه در میان همه گیر جهانی کار ساده ای نیست ، اما گلدن گلوب 2021 ممکن است استاندارد فصل جوایز امسال را تعیین کرده باشد. دوتایی طنز تینا فی و ایمی پهلر برای چهارمین بار میزبان این جوایز هستند ، البته از دو طرف کاملاً مخالف کشور.

علی رغم میزبانی فی از شهر نیویورک و پوئلر از بورلی هیلز ، این دو همچنان در حالی که افراد مشهور جوایز خود را دریافت می کردند با شوخی های طنز خود ما را سرگرم می کردند. هر دو فیلم بیوگرافی “مانک” و درام “تاج” نتفلیکس با شش نامزدی پیشتاز بودند ، در حالی که “دادگاه شیکاگو 7” و “نهر شیت” با هر کدام پنج بار پشت سر گذاشتند. و البته ، جین فوندا در آستانه دریافت جایزه افتخاری Cecil B. DeMille است که به طور خاص به یک بازیگر به دلیل “کمک های برجسته آنها در دنیای سرگرمی” اهدا می شود.

مثل همیشه ، ما از زیبایی به اندازه جوایز بسیار هیجان زده شدیم. در اینجا برخی از لحظات مورد علاقه ما برای آرایش و آرایش از شب است که نفس ما را از بین برد.

سارا هیلند

سارا هیلند با لباس مجلسی مجلسی از روی شانه و با رنگ قرمز آتشین روی فرش قرمز حاضر شد. او واقعاً “بانوی قرمز پوش” با موهای مسی خیره کننده و هماهنگ خود که توسط ریان ریچمن ، آرایشگر آرایش و مدل سازی شده ، دقیق عمل کرده است. ابروهای کاملا قوس دار ، چشم دودی طبیعی و رژ لب برهنه ، با مجوز از آرایشگر آلن آوندانو ، بی عیب و نقص است ، اما همچنان موها و لباس های او ستاره های این ظاهر هستند. باور کنید یا نکنید ، جذابیت کامل او فقط با محصولات موجود در داروخانه های مورد علاقه ELF Cosmetics ایجاد شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>