گلدن گلوب 2021: سارا پالسون سایه چشم خود را با بازیگران خود مطابقت داد – دیدن عکس ها

[ad_1]

اوایل امروز، سارا پالسون یک عکس کمی رمزگذاری از بازوی آسیب دیده خود را در یک بازیگر در اینستاگرام بدون جزئیات اضافی به اشتراک گذاشت. سپس ، اینک ، رچک خورده بازیگر نشان داد تا به گلدن گلوب 2021 با بازیگران پرادا بنفش – و آرایش چشم متناسب با آن.

سبک نامزد ، کارلا ولش ، مجموعه ای از عکس های پالسون را در مراسم بلند Globes خود به اشتراک گذاشت ، که شامل یک لباس سیاه پرادا از روی شانه ، گوشواره های نقره ای آویزان و بازیگران بنفش فوق العاده مزین به آرم پرادا است.

در مورد ظاهر زیبایی او ، او به دنبال یک ظاهر خیره کننده و مو خیس خورده با قسمت کناری و آرایش چشم بنفش روشن از Adam Breuchaud است. بریجیت برگر بود که موهای عمیق خود را برای احساس قدیمی هالیوود به او داد.


بیشتر پوشش گلدن گلوب 2021:


اکنون ، نگاهی بیندازید به حمام زرق و برق دار شارلوت تیلبری:

Allure را در اینستاگرام دنبال کنید و توییتر، یا برای خبرهای زیبایی روزانه که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند ، در خبرنامه Allure مشترک شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>