گلن کلوز در اسکارهای 2021 مانیکور سرگرم کننده را زیر دستکش های شبانه خود پنهان می کند – دیدن عکس ها

[ad_1]

بازیگر نمادین و نامزد اسکار گلن کلوز فقط روی فرش قرمز 2021 قدم زد ، و به نظر می رسد که او چیزی در آستین دارد – یا بهتر بگوییم ، چیزی در دستکش است. پیش از نمایش ، بستن عکسی از خود در حال آماده شدن برای نشان دادن جایزه ارسال کرد که در آن ما یک نگاه ممنوع از یک مانیکور زرد زرق و برق دار مشاهده کردیم. در عکس ، او یک لباس خواب دنج پوشیده و چیزی شبیه به یک لیوان شامپاین برای نشان دادن ناخن ها در دست دارد.

ما امیدوار بودیم که به مانیکور در عکسهای فوری از فرش قرمز ، یا شاید در طول یک مصاحبه ، نگاه دقیق تری بیندازیم ، اما کلوز با برخی از دستکش های شب ظاهر خود را از بین برده است. با این حال ، نمی توانیم زیاد شکایت کنیم. دستکش ها کاملاً ظاهر را کامل می کنند ، که ، مطابق با اعلامیه مطبوعاتی تیم آرمانی ، یک لباس آستین بلند جورجیو آرمانی پریو سفارشی است و در یک رنگ آبی پر جنب و جوش ، کاملاً در بلورهایی قرار دارد که به صورت یک الگوی هندسی با نقره متضاد قرار گرفته اند. و مهره سیاه. این لباس با شلوار سیگار آبی نیمه شب ساخته شده از ابریشم و البته دستکش شب تکمیل شده است.

گتی ایماژ

مطابق با ای!، بستن دو دستکش برای پوشیدن دستکش داشت – با توجه به اینکه ما هنوز در یک بیماری همه گیر هستیم ، نه تنها احساس بهداشتی تر بودن آنها را داشت ، بلکه احساس کرد آنها یادآور مادر آرمانی هستند. نمی توان با آن بحث کرد ما فقط باید در مورد سایه حدس بزنیم و امیدواریم که او بعداً در شب عکس های بیشتری ارسال کند.


داستانهای بیشتری از این دست را بخوانید:


اکنون این روال روز شستشوی 7 مرحله ای را تماشا کنید:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>