گوئن استفانی اکنون موهای سیاه و سفید به سبک Cruella De Vil دارد – عکس را ببینید

[ad_1]

موهای بلوند پلاتینیوم گوئن استفانی از همان روزهای ابتدایی بدون شک بخشی از سبک اصلی او را تشکیل داده است. علی رغم سفید کننده تقریباً ثابت ، به نوعی ، موهای نوازنده همیشه موفق به نظر می رسند که در سالم ترین حالت خود هستند. و در حالی که او گاهی اوقات به رنگ های روشن مانند صورتی و آبی فرو می رود ، موهای یخی اش ثابت است. برای اجرا در فینال فصل از صدا، با این حال ، استفانی با دم اسبی سیاه و سفید جدید خود مانند دوقلوی گمشده کرولا دی ویل به نظر می رسید.

نوازنده یک چرخ و فلک را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که شامل یک سلفی و دو فیلم کوتاه است که موهای دو رنگ خود را نشان می دهد ، که همراه با رژ لب قرمز ، کاملا با لباس شطرنجی و شلوار و دو تکه چرم قرمز آتشین او هماهنگی دارد. روی صحنه پوشید

سامی نایت ، آرایشگر ، موهای استفانی را به صورت دم اسبی بلند و کاملاً مشکی و موهای چتری متناسب حالت داد. امضای بلوند پلاتینیوم وی فقط در بالای پوست سرش دیده می شود. دم اسبی مشکی برای اندکی گزاف گویی در انتهای آن پیچ خورده بود و چند اینچ از استخوان یقه او رد شد. حاشیه در حدود یک اینچ بالاتر از ابروهای او متوقف می شود ، در حالی که دو شاخه ضخیم و صاف صورت او را قاب گرفته اند.

هنرمند گریم ، مایکل آنتونی ، بر روی ضرب آهنگ بی عیب و نقص برای خواننده “Hollaback Girl” نقاشی کشید. پوست او براق و برنز به نظر می رسد ، در حالی که چشمانش به آرامی با خط چشم ، مژه و سایه قهوه ای در چینش مشخص شده است. رنگدانه قرمز براق که روی لب های او نشسته است ، کاملاً جذاب به نظر می رسد – و گوئن استفانی کلاسیک.

در حالی که برخی از طرفداران این مدل موی جدید را احساس نمی کردند ، ما عاشق این هستیم که استفانی از روند موهای دو رنگ استفاده کند. ما شاهد ظاهر متضاد با کفال ، نوارهای گره ای و روند برجسته چهره پردازی چهره هستیم که سال گذشته دوباره احیا شد. و بین استفانی و اما استون در نقش Cruella De Vil به نظر می رسد که ممکن است موهای سیاه و سفید در این تابستان لحظه مهمی را سپری کنند.


احساس می کنید از کارهای جدید استفانی الهام گرفته اید؟ در اینجا چگونگی اطمینان از انتشار نسخه شما به همان خوبی ارائه شده است:


اکنون روال زیبایی و سریع و آسان همبازیان Bebe Rexha را مشاهده کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>