گوشواره های H&M x سیمون روچا که شبیه گوش های Meghan Markle هستند

[ad_1]

اگر قبلاً نمی دانید ، H&M با آخرین طوفان همکاری که اکنون برای خرید در دسترس است ، با طراح ایرلندی سیمون روچا همکاری کرد. اگر پیش از این غوغا واقعی نبود ، طرفداران Meghan Markle ارتباطی را بین یک جفت گوشواره 35 پوندی از خط و سبکی که مارکل مالک آن است و در جشنواره موسیقی Mountbatten در Royal Albert Hall لندن در مارس 2020 برقرار کرده اند ، ایجاد کرده اند. مطمئنا به اندازه کافی ، خوشه های قطره ای مگان توسط سیمون روچا نیز ساخته شده بودند و وقتی که با لباس قرمز Meghan Safiyaa ، کلاچ Manolo Blahnik و پمپ های Stuart Weitzman تکمیل شدند ، سر و صدای زیادی ایجاد کردند.

منطقی است که سیمونه روچا هنگام برنامه ریزی لوازم جانبی محدوده ، آن نکته ناچیز را به تیم H&M بیاورد. این نسخه ارزان قیمت از این همکاری ، گوشواره بلند نامیده می شود و با قیمت 35 پوند به فروش می رسد و متأسفانه طی چند دقیقه در انگلیس و سراسر اروپا به فروش رسید. خبر خوب؟ گوشواره های دقیق Simone Rocha از مارکل ، و سبک های مشابه ، هنوز در دسترس هستند (البته کمی تندتر).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>