گوچی و بالنسیاگا برای باند هواپیمای گوچی آریا همکاری می کنند

[ad_1]

الساندرو میشله از گوچی و دمنا گواسالیا از بالنسیاگا برای همکاری در مورد پیش بینی طراحان که ابتدا توسط تجارت مد چند روز قبل از رونمایی از مجموعه Aria گوچی. در حقیقت ، ما همه اینها را استعداد داشتیم و بیشتر وقتی تماشای نمایش مجازی آریا را می پذیریم ، که تأثیر زیادی از لباس سوارکاری می گیرد ، سفید برفی دیزنی (شما می توانید بلافاصله لباس سکسی و براق کننده لباس شاهزاده خانم را ببینید) ) ، اسارت و یک پالت رنگ دهه 70 برای لباس. به طور خلاصه ، مجموعه ای از چیزهای مختلف است ، اما به لطف تمام پولک ها و سنگینی های سنگین ، کاملاً خارق العاده و گران به نظر می رسد.

به آهنگهایی اشاره می کند که اشاره به خانه مد برجسته – Lil Pump “Gucci Gang” ، Rick Ross “Green Gucci Suite” ، Bhad Bhabie و Lil Yachty “Gucci Flip Flops” ، James Miller و DMC Mansur “Gucci On My Bag” و “گوچی کوچی” Die Antwoord – ارائه ویدیو برای اولین بار ما را به یک باند با چراغ بارانی می رساند که در آن از ما دعوت شده است تا هر نگاهی را بررسی کنیم و جادوی یک نمایش مد خوشحال دوباره معرفی می شود ، صریحاً ما را به یاد ردیف های جلوی قبل از همه گیری و ضرب و شتم می اندازد موسیقی مهیجی می توانستیم در سینه خود احساس کوبیدن کنیم.

تکه های گوچی x Balenciaga در تمام نقاط خالدار است – یک کت و شلوار دامن مهره ای فلزی نقره ای و لباس بیرونی رنگ شتری با هر دو آرم ، جواهرات پیوند زنجیری و یک بلیزر با ساختار مناسب Balenciaga – هر پارچه با DNA هر دو مارک لوکس بافته شده است. در اینجا لباس های شایسته فرش قرمز نیز وجود دارد که می توانید رویای آنها را ببینید ، مانند لباس راحتی طلایی ، که می توانیم در Elle Fanning یا ژاکت تاکیدو آستین پر صورتی بنظر برسیم که شما فقط می توانید در یک شیفته مانند Billy Porter تصور کنید.

اوج این فیلم 15 دقیقه ای است که مدل های گوچی آریا در زیبایی طبیعت غوطه ور می شوند و تمام نسخه های مختلف عشق را که اکنون باید جهان ببیند به نمایش می گذارند. “در انتظار ستاره ها” ویتالیک در پس زمینه بازی می کند. آیا وقتی صحبت از تنوع بدنی در فیلم می شود ، دوست داریم بازنمایی بیشتری داشته باشیم؟ کاملاً ، اما ما میشل را بخاطر خواندن اتاق و ارزیابی اینکه چقدر می توانیم با تصورات خود در این مقطع زمانی فرار کنیم ، ستایش می کنیم. ما در آنجا در اعماق او ، گوچی و بالنسیاگا بودیم.

Gucci Aria را در بالا تماشا کنید و برای دیدن كتاب كامل ، كلیك كنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>