گوینت پالترو و دختر سیب پیرسینگ را با هم می گیرند

[ad_1]

بورلی هیلز ، کالیفرنیا - 05 ژانویه: گوینت پالترو در پنجاه و هفتمین دوره جوایز سالانه گلدن گلوب در هتل بورلی هیلتون در 05 ژانویه 2020 در بورلی هیلز ، کالیفرنیا شرکت می کند.  (عکس از Axelle / Bauer-Griffin / FilmMagic)

گوئینت پالترو هر ساله رسم خاصی را در كتابها برای تولد دخترش ، اپل مارتین ، حفظ می كند. در 5 ژوئن ، سیاستمدار بازیگر فاش کرد که او و مارتین 17 ساله سالانه با هم سوراخ می کنند. این تجربیات مشترک الهام بخش گوشواره های جدید G. Label پالترو بود که به نام دختر نوجوانش نامگذاری شده است.

پالترو در اینستاگرام نوشت: “هر سال در روز تولد اپل ، ما یک سوراخ جدید می گیریم – این سنت کمی است که ما داریم.” “او الهام بخش بزرگی برای این مجموعه بود و به من کمک کرد تا طرح ها را اصلاح کنم. او قطعاً گوشواره های نامداری خود را” قرض می گیرد “.

هنگامی که مارتین به مادرش در طراحی جواهرات کمک نمی کند ، در حال کمک به بخشهای دیگر مارک Goop است ، از جمله روایت کنایه آمیز صبحانه پالترو برای TikTok. مارتین مطمئناً انگشت خود را روی نبض آنچه جالب است ، دارد و به نظر می رسد پالترو از داشتن بینش های خود خوشحال است. سلام ، چه کسی می داند ، شاید در آینده مارک الهام بخش بیشتری از مارتین باشیم؟ مانند مادر مانند دختر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>