گیاهان گیاه خوار گیاهخوار گیاهان ققنوس و لاجورد آبرسانی می کنند | مرور

[ad_1]

مدتی فکر کردم استفاده از روغن صورت مانند رزرو بلیط یک طرفه به گریسویل ، ایالات متحده آمریکا است. امروز می دانم خیلی خیلی اشتباه کردم. من بعد از سرم و مرطوب کننده ، از روغن صورت به عنوان آخرین مرحله در طول شب استفاده می کنم تا یک پیله راحت برای پوست خود ایجاد کنم که به قفل شدن آب بدن کمک می کند. و روغن صورت سوپ تاپ نیز می تواند به درمان نگرانی های پوستی کمک کند.

وارد: Herbivore Botanicals Phoenix Rosehip ضد پیری و روغن های صورت Lapis Blue Tansy.

با روغن گل رز ، گل خاردار ، و روغن های گل مینا ، در روزهایی كه به دنبال چاق شدن و روشن شدن آن هستم ، به اولی تبدیل می شوم. اگر پوست من بیش از حد احساس حساسیت می کند (یا نزدیک آستانه شکستگی) ، من به دنبال پوست دوم می شوم که حاوی رنگ آبی تانسی آرام است.

طبیعتاً ، من به طور معمول دوست ندارم که اشتباه کنم – اما در این صورت ، من با خوشحالی کلمات خود را به خاطر پوست شاد و مرطوب خود می خورم.

روغن های گیاهان دارویی گیاهان علف هرز گیاهان گیاهان دارویی Phoenix Rosehip Anti-Aging و Lapis Blue Tansy را در نسخه محدود ما می توانید پیدا کنید جذابیت جعبه زیبایی با مضمون زیبایی در خانه.

+ مشترک شدن در جعبه زیبایی ALLURE و 100 دلار دریافت کنید + ارزش محصولات با قیمت 23 دلار در ماه

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>