گیب آدامز ظاهر بدون آرایش را ایجاد می کند | مصاحبه

[ad_1]

زیبایی TikTok است که کسی از هر کجا می تواند در صفحه For You ظاهر شود ، و به نوعی ، می توانید با آن ارتباط برقرار کنید. با توجه به اینکه اکثر ما در درون خود گیر کرده ایم ، قادر به ملاقات افراد جدیدی با همان علایق قبلی خود نیستیم ، TikTok مقدمات را کمی آسان تر کرده است. بستر اجتماعی همیشه لبخندی را به ارمغان آورده است گیب آدامز، به ویژه ، از طریق صفحه نمایش با زندگی سرگرم کننده و آماده فیلم های آرایش با من ، به زندگی ما می پردازد.

هنگامی که او برای اولین بار شروع به ارسال فیلم هایی به سبک سلفی کرد ، آدامز هیچ انتظاری از موفقیت ویروسی نداشت. بنابراین وقتی او تعداد بالای بازدید را جمع نمی کرد ، قطعاً ناامید نبود. در عوض ، آدامز به هر حال مدام پست می کرد ، و نشان می داد که چگونه ظاهر جذاب و نرم روزانه یا آرایش چشم پررنگ خود را ایجاد می کند.

در اکتبر 2020 ، دیدگاه های TikTok آدامز از هزاران به میلیون ها نفر رسید. وی گفت: “تا زمانی که من یک عکس تمام بدن از خودم انجام دادم ، جایی که مردم می دیدند که من هیچ دست و پایی ندارم و آنچه که در واقع انجام می دادم – آن ویدیو در واقع بلند شد.” جذابیت.

افراد در نظرات ، حداقل گفتند که چقدر تحت تأثیر آدامز قرار گرفته اند. او پس از 22 سال قبل بدون اندام متولد شد ، راه های معجزه آسایی برای کار کردن در جهان پیدا کرده است برای او، شامل قلم موهای مخلوط کننده و پالت های رنگین کمان مورد علاقه خود را به روش های غیر منتظره اما درخشان برای رویایی ترین و بی نظیرترین آرایش چشم ، استفاده می کند ، اما به آنها محدود نمی شود.

آدامز با او گپ زد جذابیت از خانه خود در سالت لیک سیتی ، یوتا ، بزرگنمایی کنید ، همه چیز در مورد سفر گریم او و اینکه TikTok چگونه زندگی مشترک خود را با دنیا تغییر داده است.

جذابیت: چطور شد که آرایش کردی؟

گیب آدامز: به دلیل سوابق رقصنده شروع به آرایش کردم. وقتی در دبیرستان بودم به تیم رقص پیوستم. به یاد دارم که من برای اولین بار روی صحنه بودم و مشغول تمرین بودم و مربی رقص من مانند این بود: “به نظر می رسد شسته شده ای. شما باید بفهمید که چگونه می توانید آرایش کنید”. من مانند “خوب ، خوب به نظر می رسد” بود. من به خانه رفتم ، آرایش خریدم ، ساعتی را صرف بازی با پایه و همه چیز کردم و سعی کردم مطمئن شوم که به طور مساوی مخلوط شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>