یک روز آبگرم با موضوع هری استایلز در هتل ابی برگزار می شود

[ad_1]

منبع تصویر: هری استایلز کاربر YouTube

اگر خود را یک طرفدار واقعی هری استایلز می دانید ، پس این تجربه برای شما مناسب است. هتل ابی در ردیچ (که اتفاقاً شهری است که استایلز در آن متولد شده است) با همکاری SpaSeekers یک روز آبگرم با مضمون هری استایلز را برگزار می کند. با پرداخت فقط 72 پوند برای هر نفر ، می توانید روز خود را با آبگرم قند بالای هندوانه ، که شامل سه روش درمانی مضمون است ، همراه با بسیاری از جادوهای سبک در طول روز ، پذیرایی کنید.

میهمانان به هتل می آیند و با شمع معطر “Breathe Me In” که به لطف رایحه تنباکو چوبی ، روغنهای اساسی و ادویه جات ، عسل و وانیل درست شده است ، بوی مطبوعی مانند خود استایلز را پذیرایی می کند. بعدی یک صورت 55 دقیقه ای پوست Elemis “Adore You” است که به مهمانان گزینه پاک کن خط پرولاژن ، مواد ضد آفتاب ، تسکین دهنده پوست حساس یا لک صورت کنترل می شود. به دنبال صورت ، یورو 25 دقیقه ای یوزو ، چغندر صورتی و بدن هندوانه قرار دارد که برای شما درخشش طلایی طراحی شده است.

جای تعجب نیست که کل این تجربه توسط لیست پخش هری استایلز موسیقی متن می شود و با یک اتاق آرامش پر از لیموناد هندوانه همراه است. برای گردآوری روز ، یک ناهار به سبک پیک نیک که توسط سرآشپزهای داخلی تهیه می شود ، به مهمانان داده می شود که حاوی هیچ زیتون یا چغندر نیست (زیرا همانطور که هر طرفدار واقعی می داند ، استایلز از آن متنفر است).

هم اکنون تجربه آبگرم هری استایلز خود را از طریق SpaSeekers رزرو کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>