اجرای هری استایلز جوایز گرمی 2021 را تماشا کنید

[ad_1]

https://www.youtube.com/watch؟v=8gz-eXFq01s

درباره عملکرد افتتاحیه هری استایلز در جوایز گرمی 2021 چه می توانیم بگوییم؟ در واقع هیچ کلمه ای وجود ندارد. این خواننده 27 ساله یکشنبه شب نمایش را با نسخه اغواگرانه “قند هندوانه” آغاز کرد. از لحظه ای که او با لباس چرمی و بوآ پر روی صحنه حاضر شد ، ما فروخته شدیم و همچنین کمی شوکه شدیم. آیا تا به حال دیده اید که اینقدر خوب به نظر برسد؟ استایلز پس از تیلور سویفت در سال 2013 و 2016 ، آدل در سال 2017 و لیزو در مراسم سال گذشته تنها چهارمین هنرمند انفرادی است که نمایش را افتتاح می کند. او مطمئناً شایسته آن افتخار است – آیا او را دیدید که باسن خود را لرزاند ؟! او واقعاً می تواند مانند جاگر حرکت کند.

امسال اولین بار استایلز در نمایش جایزه نامزد شده است (می دانیم تکان دهنده است). وی در مجموع سه نامزد کسب کرد ، از جمله بهترین اجرای انفرادی پاپ برای “قند هندوانه” ، بهترین آلبوم آوازی پاپ برای خط خوب، و بهترین موزیک ویدیو برای “Adore You” ، برنده بهترین اجرای انفرادی پاپ. می توانید بخشی از عملکرد حسی را در کلیپ بالا دوباره زنده کنید.


منبع تصویر: CBS از طریق Giphy


منبع تصویر: CBS از طریق Giphy


منبع تصویر: CBS از طریق Giphy

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>