احضار سارا اورارد با اقدام تهاجمی پلیس روبرو شد

[ad_1]

در 13 مارس ، جمعیت در سراسر انگلستان برای عزاداری درگذشت سارا اورارد جمع شدند. این ساکن 33 ساله در جنوب لندن در اوایل ماه جاری هنگام راه رفتن به خانه کشته شد و یک افسر پلیس متروپولیتن به قتل وی متهم شد. در طول روز ، افرادی که احساس می کردند با فاجعه اورارد ارتباط برقرار می کنند ، در Clapham Common جمع شدند ، از جمله دوشس کمبریج. اما با نزدیک شدن به عصر ، تنش ها میان تظاهرکنندگان و حضور پلیس افزایش یافت و منجر به اقدامات زورگیرانه و دستگیری های تهاجمی شد.

مرگ اورارارد یادآوری عدم امنیت زنان در سراسر جهان بود. این گردهمایی در Clapham Common به معنای یادبود یکی از آخرین مکانهایی بود که وی دیده شده بود اما پس از استناد پلیس به اقدامات احتیاطی COVID-19 ، رویداد اصلی “بازیابی این خیابانها” در لندن لغو شد. به هر حال عزاداران آن شب جمع شدند. مطابق با CNN گزارش ها ، کمتر از یک ساعت طول کشید تا افسران پلیس Met (عمدتا مرد) به جمعیت نزدیک شوند. با استفاده از زور علیه مراقبت مسالمت آمیز ، تکنیک های مچ گیری آنها فاصله اجتماعی را غیرممکن می کرد. عکس های گرفته شده در این رویداد نشان می دهد که زنان هنگام دستگیری پلیس به زمین افتاده اند.

صدها نفر در سیزدهم مارس 2021 ، در لندن ، انگلستان ، در یک مراسم هوشیاری مسالمت آمیز برای سارا اورارد در Clapham Common در جنوب لندن جمع شدند.  سارا اورارد پس از عزیمت در ساعت 9 شب از یک خانه دوست در 3 مارس مفقود شد تا دو و نیم مایل به خانه خود برسد.  پلیس دستگیر می کند.  این مراقبت همچنین فراخوانی برای پایان دادن به خشونت علیه دختران و زنان بود که توسط مردان انجام شده بود.  به دلیل محدودیت های کووید ، این پلیس نظارتی را تحریم نکرد و پلیس تصمیم گرفت تعدادی از افراد را دستگیر کند تا به این مراقبت آرام و بسیار احساسی پایان دهد.  این رویداد در جایگاه عمومی گروه موسیقی برگزار شد و سخنرانی ها از جایگاه انجام شد تا زمانی که پلیس تجهیزات صدا را توقیف کرد. (عکس توسط کریستین بووس / در تصاویر از طریق گتی ایماژ)

منبع تصویر: گتی / کریستین بووس / در تصاویر

اقدام پلیس ریاکارانه علیه زنان در جهان تماشا نشده است ، زیرا یک افسر پلیس از همان گروه متهم به مرگ اورارد است. زنان وقتی از امنیت خود می ترسند یا آزار و اذیت مادام العمر را تجربه می کنند ، خود را در اورارد می بینند. زنان برای ابراز همبستگی از این بیداری دیدن کردند. برای اینکه یک بار دیگر همان امنیت به دست پلیس تهدید شود ، خالی از لطف نیست.

صبح روز یکشنبه ، پلیس بیانیه ای منتشر کرد و گفت: “ما به دلیل نیاز شدید برای محافظت از ایمنی مردم در این موقعیت قرار گرفتیم.” با این حال ، فعالان خشمگین همچنان خواستار استعفای کرسیدا دیک ، کمیسر خدمات پلیس متروپولیتن هستند. صادق خان ، شهردار لندن ، در توئیتی نوشت، “صحنه های Clapham Common غیر قابل قبول است. پلیس وظیفه دارد قوانین Covid را اجرا کند ، اما از روی تصاویری که دیده ام ، واضح است که پاسخ در بعضی مواقع نه مناسب بوده و نه متناسب.” با کمال تأسف ، بسیاری از عزاداران همچنان در آخر هفته در لندن جمع می شوند.

همانطور که جامعه در مورد قتل اورارد تأمل می کند ، اقدامات پلیس در محل مراقبت وی ، و واکنش سیاسی متعاقب آن ، یادآوری کسانی که اغلب از این روایت مستثنی هستند: BIWOC ضروری است. در ایالات متحده ، در همان روز ، جهان در از دست دادن برونا تیلور ، زن دیگری که به دست پلیس کشته شد ، عزادار شدند. هنگامی که فعالان در تابستان گذشته به دنبال عدالت برای وی بودند ، با سطح دیگری از تجاوزات پلیس روبرو شدند. سال گذشته ، گفته می شود که افسران پلیس Met با جنازه های زنان سیاه پوست عکس های سلفی گرفته اند. به عنوان جامعه سیاه خشم را بیان می کند نسبت به این نهاد در توییتر ، واضح است که خواسته های تغییر باید شامل موارد زیر باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>