تریلر The Green Knight با بازی Dev Patel را تماشا کنید

[ad_1]

وقتی صحبت از شوالیه های میز گرد می شود ، من نمی توانستم انتخاب كامل تری برای آقای گاوین مودب و دلسوز از Dev Patel داشته باشم ، و حالا دیگر مجبور نیستم. به کارگردانی دیوید لووری ، A24 شوالیه سبز تصوری دوباره از افسانه معروف آرتوریان است که در آن برادرزاده شاه آرتور ، سر گاوین ، تلاش حماسی برای مقابله با غریبه غول پیکر پوست سبز را آغاز می کند. پسندیدن سایه و استخوان، داستانی با محوریت رنگ ، تغییر خوشامدگویی در ژانری است که به شدت به سمت انتخاب بازیگران سفید پوست منحرف می شود.

از ملاقات اولیه وی با شوالیه سبز نامدار تا سفر برای اتمام کار آغاز شده ، همه چیز درباره تریلر طراحی شده است تا شما را در سفر خطرناک Gawain همراه کند. از آنچه تاکنون دیده ام ، شوالیه سبز به نظر می رسد وحشت قرون وسطایی در بهترین حالت خود باشد ، که منطقی است دیدن فیلمبردار آندرو دروز پالرمو به خاطر کار ترسناک خود شناخته شود. پاتل نه تنها در داستانی که برای جلب توجه شما ساخته شده کاملاً انتخاب شده است ، بقیه بازیگران نیز به همین استعداد هستند و شامل آلیشیا ویکاندر ، جوئل اجرتون ، شان هریس ، ساریتا چودوری ، باری کیوگان ، کیت دیکی ، رالف اینسون و ارین کلیمان. شما می توانید ببینید که چگونه سفر سفر چه زمانی انجام می شود شوالیه سبز از 30 جولای به سینماها می آید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>