تولد دومین نوزاد مگان مارکل و پرنس هری کی است؟

[ad_1]

UNSPECIFIED - UNSPECIFIED: در این تصویر دستی که توسط Harpo Productions ارائه شده و در 5 مارس 2021 منتشر شده است ، اپرا وینفری در 7 مارس 2021 با شاهزاده هری و مگان مارکل در یک برنامه برتر CBS Primetime ویژه مصاحبه می کند. از طریق گتی ایماژ)

مگان مارکل و پرنس هری گفتند که آنها در یک مصاحبه صریح با اپرا وینفری ، که در 7 مارس در ایالات متحده از CBS و در 8 مارس در ITV از انگلیس پخش شد ، از یک دختر بچه استقبال خواهند کرد. اگرچه مگان سررسید مشخصی را اعلام نکرد ، اما او اظهار داشت که در تابستان در بعضی از مواقع رسماً یک خانواده چهار نفره می شوند.

این زوج اعلام کردند که در روز والنتاین ، تقریباً هفت ماه پس از از دست دادن بارداری مگان ، در انتظار فرزند دوم خود هستند. وقتی هری در مورد دیدن سونوگرافی برای اولین بار از او س askedال شد ، گفت که این “شگفت انگیز” است و او “فقط سپاسگزار” است. وی ادامه داد: “داشتن هر فرزند ، هر یک یا هر دو نفر بسیار شگفت آور خواهد بود ، اما داشتن یک پسر و سپس یک دختر ، دیگر چه چیزی می توانید بخواهید؟ اکنون ما خانواده خود را داریم. ما این چهار نفر را داریم از ما و دو سگ ما عالی است. ”

به گفته مگان ، دو فرزند خانواده خود را کامل می کنند. وقتی اوپرا از او پرسید که آیا بچه های بیشتری می خواهید یا خیر ، او در واقع پاسخ داد: “دوتا همین است.” این بازیگر 39 ساله همچنین گفت که مهمترین عنوانی که تا به حال خواهد داشت “مادر” است. مصاحبه کامل را در CBS تماشا کنید تا درباره چگونگی زمان مگان و هری از زمان انتقال به کالیفرنیا در سال گذشته بیشتر بدانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>