جزئیات سریال آمازون و خانم اسمیت و تاریخ انتشار

[ad_1]

بورلی هیلز ، کالیفرنیا - 25 اکتبر: (LR) فیبی والر بریج و دونالد گلوور در طی جوایز بریتانیا آکادمی انگلیس 2019 که توسط هواپیمایی آمریكا و جگوار لندرور در هتل بورلی هیلتون در 25 اكتبر 2019 در بورلی هیلز ، كالیفرنیا ارائه شد ، ژست گرفتند.  (عکس توسط Frazer Harrison / BAFTA LA / گتی ایماژ برای BAFTA LA)

ما می دانیم که همه در حال حاضر ریبوت می کنند ، اما آخرین پروژه آمازون پروژه ای است که قطعاً از آن هیجان زده خواهید شد. روز جمعه ، دونالد گلاور و فیبی والر-بریج اعلام کردند که در حال همکاری برای بازسازی تلویزیونی هستند آقای و خانم اسمیت در Instagram Stories آنها. در فیلم اکشن اصلی سال 2005 برد پیت و آنجلینا جولی در نقش یک زوج متاهل که جاسوس های رقیب بودند بازی کرد. در حالی که مشخص نیست این سریال جهت جدیدی را دنبال خواهد کرد ، اما از قبل می توانیم بگوییم که این سریال خوب خواهد بود. علاوه بر بازیگری ، برندگان جایزه ایمی ، گلاور و والر بریج نیز با همکاری Francesca Sloane این نمایش را خلق کردند.

در بیانیه ای به است! اخبار، جنیفر سالکه ، رئیس استودیوی آمازون ، گفت: “در مورد تیم رویایی صحبت کنید! دونالد و فیبی دو با استعدادترین سازندگان و مجریان در جهان هستند. این برای ما یک رویا است ، همانطور که برای مخاطبان جهانی ما نیز خواهد بود. ، تا این دو نیروی طبیعت به عنوان یک تیم خلاق نیروگاه همکاری کنند. ” وی افزود که “آقا و خانم اسمیت یک دارایی شاخص است و ما نمی توانیم منتظر بمانیم که چگونه دونالد ، فیبی و فرانچسکا آن را از آن خود می کنند.”

این سری جدید بخشی از معامله والر-بریج با آمازون است که وی در سال 2019 اندکی پس از رفتن به خانه امی برای نمایش های خود آن را امضا کرد پشم گوسفند و کشتن حوا. گلاور همچنین سابقه حضور در آمازون را دارد ، زیرا قبلا فیلم موزیکال خود را در سال 2019 منتشر کرده بود ، جزیره گوآوا، با ریحانا در سرویس پخش جریانی. یک تاریخ دقیق برای انتشار آقای و خانم اسمیت این مجموعه تنظیم نشده است ، اما طبق داستان اینستاگرام گلوور ، قرار است Amazon Prime Video در سال 2022 به نمایش درآید.

منبع تصویر: گتی / فریزر هریسون / BAFTA LA

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>