خلوص کارداشیان به ادعاهای فتوشاپ درباره بدن خود می پردازد

[ad_1]

خلوئه کارداشیان در حالی صحبت می کند که عکسی غیرمجاز از او با بیکینی به تازگی در شبکه های اجتماعی دست و پا کرده است. این عکس ظاهراً در آخر هفته گرفته شده است زیرا این ستاره واقعیت عید پاک را با بقیه اعضای خانواده اش جشن گرفت و پس از ویروسی شدن آن ، کارداشیان و تیم حقوقی او تلاش کردند تصویر را از اینترنت پاک کنند و جلوی اشتراک گذاری آن را بگیرند. او بعداً بیانیه ای درباره مبارزه طولانی مدت خود با تصویر بدن و آسیب عاطفی ناشی از قضاوت مداوم در ظاهر خود منتشر کرد.

کارداشیان این بیانیه را در 8 آوریل پس از فیلمبرداری در یک Instagram Live به اشتراک گذاشت تا “به شما نشان می دهد همه اینها فتوشاپ نیست”.

وی نوشت: “سلام بچه ها ، این من و بدنم بدون روتوش و فیلتر نشده است.” “عکسی که در این هفته ارسال شد زیبا بود. اما به عنوان کسی که در تمام طول زندگی خود با تصویر بدن دست و پنجه نرم کرده است ، وقتی کسی از شما عکس می گیرد که در روشنایی بد چاپلوس نیست یا بدن شما را به همان شکلی که هست ضبط نمی کند بعد از این که خیلی سخت تلاش کردید تا به این مرحله برسید – و سپس آن را به جهانیان تقسیم کنید – باید حق داشته باشید که تقاضا شود که به اشتراک گذاشته نشود – مهم نیست شما کی هستید. “

وی با اشاره به همه اظهارنظرهای متوسطی که در گذشته درباره خودش دیده است ، افزود که بیشتر کار خود را صرف تماشای جهان در مقایسه وزن و ظاهر خود با خواهر و برادرش کرده است. وی نوشت: “Khloé خواهر چاق است.” “” Khloé خواهر زشت است. ” “پدرش نباید پدر واقعی او باشد زیرا او بسیار متفاوت به نظر می رسد.” “تنها راهی که او می توانست این وزن را کاهش دهد باید از طریق جراحی باشد.”

کارداشیان خاطرنشان کرد: “در حقیقت ، تحمل فشار ، تمسخر مداوم و قضاوت در تمام زندگی من برای بی نقص بودن و مطابقت با استانداردهای دیگران در مورد چگونگی ظاهر من تحمل بیش از حد آن بوده است.” ما فکر می کنیم این عادلانه است که بگوییم فشار چیزی نیست که کسی – فارغ از اینکه کی باشید – باید با آن کنار بیاید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>