مگان مارکل دستبند پرنسس دیانا را در اپرا می بندد

[ad_1]

“سکوت کردی ، یا ساکت شدی؟” در مصاحبه پیش رو این زوج از اپرا وینفری با مگان مارکل و پرنس هری در مورد تجربه زندگی سلطنتی خود خواست. ممکن است مارکل در تیزر مصاحبه اپرا هشدار دهد که باز شود ، اما پوشیدن دستبند تنیس الماس مادرشوهرش بیش از حد کافی بود.

در طول مصاحبه ، مارکل یک لباس ژورژته سه تایی ابریشمی بلند جورجیو آرمانی (3300 پوند) ، گردنبند ست کولت طلای 18KT طلا و سه قلوی آکوامارین (1400 پوند) و یک دستبند Cartier Love ، به همراه یک دستبند تنیس الماس که قبلا متعلق به او بود ، می پوشد. مادر شوهر پرنسس دایانا.

هری در این تیزر گفت: “بزرگترین نگرانی من تکرار تاریخ بود.” به نظر می رسد اشاره به تأثیر منفی این روزنامه بهداشت بر سلامت روان مادرش باشد. مارکل ، با انتخاب پوشیدن یک تکه از جواهرات شخصی دیانا ، پیشنهاد می کند که این زن و شوهر بین نحوه برخورد مطبوعات با دیانا در دهه 90 و مزاحمت های رسانه ای که مارکل از زمان عضویت در خانواده سلطنتی تجربه کرده است ، قرینه می کشند.

ادامه خواندن برخی از قطعات دقیق استفاده شده توسط مگان مارکل در مصاحبه با اپرا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>