نام مستعار مگان مارکل برای شاهزاده هری

[ad_1]

ما همیشه عاشق شنیدن نام مستعار سلطنتی هستیم. به هر دلیلی ، این نگاه اجمالی کوچک به زندگی خصوصی آنها – جزئیاتی به سادگی یک نام مستعار بسیار شیرین و در عین حال واضح – کافی است تا به ما یادآوری کند که خانواده سلطنتی با آنچه ما فکر می کنیم متفاوت نیستند.

در طول حضور غافلگیرانه شاهزاده هری در نمایش اواخر اواخر روز پنجشنبه ، میزبان جیمز کوردن FaceTimed مگان مارکل در حالی که آنها در حال گشت و گذار در خانه ای بودند که قبلا در شاهزاده تازه هواي بل. هنگامی که مگان از هری س askedال کرد که چگونه سفر وی در LA آغاز می شود ، او نام مستعار زیبا خود را برای او فاش کرد زیرا او را “هاز” صدا می کرد. “هاز ، تور شما در LA چگونه پیش می رود؟” مگان پرسید. “هاز؟” جیمز پرسید. او به هری گفت: “من نمی دانستم که اکنون شما را” هاز “صدا می کنیم ، و با کنایه گفت:” تو همسر من نیستی. ” اما هاز تنها نام مستعار مگان برای هری نیست.

در حالی که در طی مستند ITV در مصاحبه سال 2019 با تام بردبی به یک سوال پاسخ می دادید هری و مگان: یک سفر آفریقایی، دوشس ساسکس اجازه داد که لقب شیرین او برای هری “اچ” باشد. “قبل از زمزمه گفت:” من مدت طولانی به H گفته ام ، “این چیزی است که من او را صدا می کنم.” به نظر می رسد تام او را تشویق می کند تا به پاسخ دادن به سوال او ادامه دهد ، آرام آرام به مگان اطمینان خاطر داد ، “اشکالی ندارد.” او به سختی خندید و مصاحبه سخت را ادامه داد ، و در آنجا در مورد مشکل خود در پذیرش “حساسیت انگلیسی لب سفت” صحبت کرد.

مگان هنگام تشویق دوست قدیمی خود ، سرنا ویلیامز ، در مسابقات Open US در همان سال ، برای پسران خود گردنبند “H” و “A” بست. این یک راه شیرین برای تکریم هری و پسرش آرچی در حالی که دور بودند بود. مطمئن هستیم که آنها هرگز از ذهن او دور نیستند. این همه در جزئیات است ، درست است؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>