10 سلبریتی که خال کوبی های خود را حذف کرده اند

[ad_1]

برخی از ما ممکن است عادت داشته باشیم افراد مشهور را به قدرت بالاتری متصل کنیم ، اما در واقع ، آنها گزینه های بسیار سوال برانگیزی را به همان روشی انجام می دهند که بقیه ما انجام می دهند – از جمله خال کوبی هایی که بعدا پشیمان می شوند. در نتیجه ، بسیاری از ستاره ها در مورد جوهر کمتر ستاره ای که اکنون وظیفه حذف آن را دارند ، باز شده اند. به عنوان مثال ، پیت دیویدسون ، کمدین آمریکایی ، اخیراً به تصمیم طرفداران در مورد برداشتن مجموعه گسترده خالکوبی – و منظور ما گسترده است – به هواداران اطلاع رسانی کرد.

وی گفت: “من درمان بعدی خود را در حدود یک ماه دیگر انجام می دهم.” مردم. “آنها گفتند تا 30 سالگی من باید همه آنها از بین بروند. بنابراین دو سال دیگر از این زمان باقی مانده است.” به گفته Body Art Guru ، دیویدسون بیش از 100 خال کوبی دارد که بیشتر آنها ادای احترام به روابط گذشته و افرادی است که به او الهام بخشیده اند (مانند خال کوبی هیلاری کلینتون).

البته ، در حالی که سفر پاک کردن خال کوبی پیت دیویدسون یکی از جدیدترین مواردی است که هواداران را به شور و هیجان سوق داده است ، اما او قطعاً تنها فرد مشهوری نیست که یک خال کوبی (یا دو مورد) را برداشته است. از Khloé Kardashian گرفته تا Sarah Hyland ، پیش از این بخوانید تا چند چهره مشهور دیگر را ببینید که در درد از بین بردن خال کوبی رنج برده اند – و در این مورد صریحاً در مورد روند کار صحبت کردند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>