11 ایده سبک خیابان Telfar Bag از اینستاگرام

[ad_1]

این بیماری همه گیر قطعاً در سبک شخصی من در این سال گذشته آسیب دید – منظورم این است که چگونه ممکن است نداشته باشد؟ – و صادقانه بگویم ، من فقط می توانم در مورد بسیاری از جفت های نرم دزدگیر تقویت شوم. اما بالاخره پیدا کردم موردی که من را از شر خود خارج کرده است ، درست به موقع برای آب شدن در هوای زیبا بهاری و بازگشت به شرایط عادی: کیف خرید کوچک حباب گلدان Telfar. برای اینکه چشمگیر نباشد ، اما این مینی صورتی کوچک نوعی شادی را برای من به ارمغان می آورد که فراموش کردم می توانم برای یک وسیله در کمد خود احساس کنم.

علی رغم این واقعیت که کاملاً شایان ستایش است ، زیبایی این کیف این است که به راحتی با همه چیزهایی که در اختیار من است همراه می شود. در واقع ، این به همان اندازه اصلی ترین مربیان سفید روزمره من تبدیل شده است ، که با توجه به روشن ترین سایه صورتی ، چیزهای زیادی می گوید. این جالبترین ترکیب یک دسته شلوار کوتاه شلوار استرچ و یک تی شرت مخصوص کارها ، به علاوه یک لباس بهاری برای آویزان کردن در فضای باز با دوستان است ، و من تصور می کنم که هر زمان که آماده باشم کاملاً با لباس و پاشنه ست می شود تا دوباره آن ها را بپوشم.

همانطور که اخیراً در یک بخش کوچک “آنچه در کیف من است” در یک مکالمه ویدیویی با همکارم نشان دادم ، کیف کوچک Telfar بیش از آنچه که انتظار داشتید متناسب است. این کیف اگرچه هنگام حمل بسیار کوچک به نظر می رسد ، اما عمق آن بسیار کمی است و به راحتی با لوازم ضروری من متناسب است: آیفون 11 ، کیف پول کارت ، ضدعفونی کننده دست ، لوسیون دست و مرهم لب. اکنون که ما از قابلیت های عملی خارج شده ایم ، به قسمت سرگرم کننده آن می پردازیم: یک ظاهر طراحی شده. اگر به دنبال نکاتی در مورد سبک دادن به کیف خرید Telfar خود هستید ، پیش از این بخوانید که یک مشت عالی را بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>