11 بهترین تشک یوگا 2021 برای تمرینات در منزل

[ad_1]

نیازی نیست که یک یوگی سخت گیر باشید تا از یک کاربرد عالی استفاده کنید تشک یوگا – و در حالی که بسیاری از ما در خانه گیر کرده ایم و به دلیل شیوع COVID-19 قادر به شرکت در کلاسهای تناسب اندام نیستیم ، بخصوص وقت خوبی برای داشتن یکی در زرادخانه خود است. شما می توانید از حصیرهای یوگا برای طیف وسیعی از فعالیت های زمینی ، مانند کشش ، تمرینات AB ، پیلاتس و البته یوگا برای حمایت از بدن و راحتی بیشتر تمرینات خود استفاده کنید.

تشک های بسیار ضخیمی وجود دارد که برای هر فردی که مشکل زانو دارد مناسب است ، گزینه هایی با گرفتن مگا که در تمرینات بسیار عرق کرده مانند یوگا گرم به شما کمک می کنند و تشک های بسیار بلند برای افراد بلند قد تر. البته ، این روزها یک آرایه به ظاهر بی نهایت از تشک های یوگا در بازار وجود دارد ، بنابراین ما بهترین ها را برای جمع آوری حدس های خارج از معادله برای شما جمع آوری کردیم.

بدون آزار بیشتر ، هفت مورد را پیدا کنید [CHANGE #] تشک های یوگا چند منظوره که باعث می شود در این مدت تمرینات در خانه شما بسیار بهتر شود.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>