11 بهترین ضد آفتاب مه برای صورت و بدن شما 2021 – بررسی

[ad_1]

در حال حاضر ، شما باید با قانون شماره یک ضد آفتاب آشنا باشید: همیشه آن را بپوشید. صرف نظر از رنگ پوست ، این یک مرحله ضروری روزمره برای درخشان و سالم نگه داشتن پوست است و محافظت از بدن در برابر اشعه های قوی خورشید به همان اندازه محافظت از صورت شما مهم است. با توجه به جمعه های تابستانی و تعطیلات ، وقت آن رسیده است که به برنامه های ضد آفتاب خود مه های ضد آفتاب اضافه کنید. برای کسانی که علاقه زیادی به مالیدن ضد آفتاب خامه ای و سفید در سرتاسر بدن شما ندارند – که شامل من و پوست مایل به زیتون من می شود – یک اسپریتز ضد آفتاب سخاوتمندانه می تواند یک گزینه مناسب و بدون گچ سفید باشد.

ضد آفتاب های مه به دلیل روش استفاده می توانند شهرت بدی پیدا کنند. ارزیابی اینکه چقدر درخواست کرده اید دشوار است. با این حال ، آدلین کیکام ، متخصص پوست ، دارای مجوز هیئت مدیره ، که به عنوانbrownskinderm در اینستاگرام نیز شناخته می شود ، می گوید که آنها به همان اندازه فرم های ضدآفتاب سنتی برای محافظت از پوست در برابر اشعه ماورا بنفش (اشعه ماوراlet بنفش) در صورت استفاده صحیح موثر هستند. “هیچ تفاوت عمده و عمده ای در فرمول بندی وجود ندارد [between a cream and mist sunscreen]کیکام می گوید.

او می گوید ، وقتی مقدار کافی (به گفته کیکام قابل مقایسه با شیشه است) به درستی اعمال شود و عدد SPF 30 یا بالاتر باشد ، ضد آفتاب های ضد آفتاب و کرم “باید از پوست شما به یک اندازه محافظت کنند”. علاوه بر این ، سبک متفاوت و سبک کاربرد آن مزایای خاص خود را برای انواع مختلف پوست و سبک زندگی دارد. کیکام ، همچنین کرم های ضد آفتاب اسپری را برای افرادی که پوست چرب دارند توصیه می کند ، زیرا تنفس آنها بیشتر است ، می گوید: “راحتی و نرم بودن استفاده از مه از مه می تواند بیشترین تفاوت را برای افرادی که همیشه در سفر هستند ، یک ورزشکار یا کودکان ایجاد کند.” و کمتر چرب است.

Kikam بر اهمیت کاربرد تأکید می کند. او می گوید: “یک اسپریتز سبک فریب کاری نخواهد کرد.” متأسفانه ، وقتی صحبت از غبار می شود ، استفاده کم از آن بسیار رایج است ، زیرا غبار باعث می شود که بفهمید آیا به اندازه کافی استفاده کرده اید یا نه ، در مقابل تعداد زیادی لوسیون که می توانید هر قطره آن را ببینید ، مشکل است. کیکام می گوید: “مهم است که زمان اسپری ضد آفتاب را دو برابر کنید ، اطمینان حاصل کنید که کرم ضد آفتاب بر روی پوست تأیید شده و آن را برای پوشش یکنواخت به پوست بمالید.”

با در نظر گرفتن مشاوره تخصصی و یک فصل برنامه ریزی در فضای باز ، شما آماده بررسی بهترین غبارهای ضد آفتاب ، توصیه شده توسط متخصصان پوست و پوست هستید. جذابیت سردبیران ، برای محافظت از پوست شما در این تابستان و تمام سال.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>