11 بهترین پایه پودر برای تابستان – نظرات

[ad_1]

اگر می خواهید ظاهر پوست شما مات و بدون منافذ باشد ، وقت آن است که به معرفی یک پایه پودر به روال خود عامل اصلی که پایه های مایع و پودر را جدا می کند – جدا از موارد واضح – این است که پایه های پودری به ویژه به دلیل توانایی در مکش رطوبت اضافی در حالی که به طور همزمان چهره ایجاد می کند ، برای انواع پوست های چرب ، مستعد آکنه یا مستعد عرق مفید است. پوشش شب. آنها همچنین می توانند برای لمس سریع و سریع هنگام لمس هنگام ظهر مفید باشند ، بنابراین نگه داشتن یک وسیله جمع و جور در کیف ، کیف ورزشی یا لباس ساحلی یک حرکت عاقلانه برای هر کس است.

به تازگی ، پایه های پودر در TikTok به دلیل صاف کردن پوست ناهموار ویروسی می شوند (ما به شما نگاه می کنیم ، L’Oréal Paris Infallible Powder Foundation و Fenty Beauty Pro Filt’r Soft Matte Powder Foundation). شاید از خود بپرسید که پایه های پودری که این اثر تاری را ایجاد می کنند چیست؟ برای اکثر افراد ، این یک ماده تشکیل دهنده خاص است. طبق گفته شیمی دان لوازم آرایشی جینجر کینگ ، بسیاری از این پایه های پودر حاوی دی متیکون هستند. او می گوید: “این ماده به پوست آن اثر فیلتر مانند می دهد و آن را فوق العاده تار و صاف نشان می دهد.”

به گفته جیمی گرینبرگ ، آرایشگر ، هنگام استفاده از پایه پودر ، همه چیز در مورد ایجاد آن است. “پایه های پودر را می توان با استفاده از هر وسیله ای – یک برس ، اسفنج یا حتی انگشتان خود در پوست فرو برد. این فرمول ها نیز ساختنی هستند ، بنابراین برای پوشش بیشتر در صورت تمایل بسته بندی آن را انجام دهید ، اما شما فقط به یک لایه نیاز دارید برای یک نگاه طبیعی ، “او می گوید.

در اینجا ، ما مجموعه ای از پایه های پودر را جمع آوری کرده ایم ، از جمله داروخانه و گزینه های معتبر که به ویژه برای تابستان ایده آل هستند (به این معنی که فرمول های سبک دارند). نیازی به گفتن نیست که این انتخاب ها بسیار جمع و جور هستند ، بنابراین می توان آنها را برای استفاده در داخل کیف خود ریخت.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>