11 درمان پسوریازیس بدون نسخه – کرم های موضعی

[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای Survivor، مجموعه ای در زمینه تأثیر تأثیر پسوریازیس در زیبایی و مراقبت از خود.

قبل از این که به بهترین کرم های بدون نسخه برای پسوریازیس بپردازیم ، توجه به این نکته ضروری است که این مرطوب کننده ها – به همان اندازه که آرامش بخش و با فرمولاسیون هوشمندانه ای تولید می شوند – برای همه موارد شدید پوست مزمن و التهابی درمانی نخواهد بود وضعیت. برای افراد ناآشنا ، پسوریازیس یک بیماری خود ایمنی است که تقریباً دو تا سه درصد از جمعیت آمریکا را درگیر می کند و طبق گفته شاری مارچ باین ، متخصص پوست و موقت در هیئت مدیره در شهر نیویورک ، اصولاً با تجویز متخصصان پوست مدیریت می شود. وی می گوید: بسته به شدت شرایط ، نسخه ها از انواع موضعی گرفته تا داروهای خوراکی تا داروهای تزریقی متفاوت است.

رابرت فینی ، متخصص پوست و موی معتبر در شهر نیویورک ، نمی تواند اهمیت مراجعه به پزشک را در صورت بروز علائم سازگار با پسوریازیس – مانند لکه های قرمز لکه دار پوست ضخیم شده – به اندازه کافی تأکید کند ، زیرا به این ترتیب می توانید تعیین کنید که کدام روش درمانی است گزینه برای شما بهترین خواهد بود. وی می گوید: “این شرایطی است كه اغلب به داروهای تجویزی نیاز دارد.” جذابیت “و در بعضی موارد ، ممکن است مفاصل را نیز درگیر کند ، که می تواند منجر به آسیب مفصل غیر قابل برگشت شود ، بنابراین مراجعه به یک متخصص همیشه به نفع شماست.”

بنابراین کرم های بدون نسخه (OTC) دقیقاً از کجا وارد عمل می شوند؟ خوب ، همانطور که مارچبین توضیح می دهد ، “محصولات بدون نسخه می توانند به موارد خفیف بیماری یا همراه با نسخه های پزشکی کمک کنند.” از نظر فرمول ، هر دو متخصص توصیه می کنند به دنبال محصولاتی باشند که حاوی موادی مانند اسید سالیسیلیک ، اسید لاکتیک ، نیاسینامید و سرامیدها باشند ، زیرا اینها همه می توانند به نرم کردن مقیاس ها ، به حداقل رساندن پوسته پوسته و کاهش خارش کمک کنند.

برای فهمیدن اینکه کدام یک از کرم های پسوریازیس غالب هستند ، ما از دانش متخصصان پوست فوق الذکر و همچنین سایر متخصصان در این زمینه استفاده کردیم تا بهترین توصیه ها را به آنها ارائه دهیم. به سراغ موارد مورد علاقه خود بروید – بسیاری از آنها را می توانید در داروخانه محلی خود پیدا کنید.

همه محصولات برجسته جذابیت توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>