11 مارک برتر لباس برای پوست فوق العاده حساس | بدن و ذهن

[ad_1]

Hidradenitis suppurativa (HS) یک بیماری مزمن پوستی است که باعث ایجاد کیست های دردناک چرکی می شود و روی پوست شما می جوشد. به طور کلی در اطراف مناطقی مانند زیر بغل و کشاله ران شما اتفاق می افتد که غدد عرق بیشتری دارند. رابرت فینی ، متخصص پوست ، دارای مجوز از هیئت مدیره ، در شهر نیویورک می گوید: “اگرچه ما نمی دانیم که چه چیزی باعث آن می شود ، اما فولیکول های ناکارآمد مو توسط التهاب قابل توجهی احاطه شده و منجر به برجستگی هایی می شوند که در نهایت می توانند به دستگاه های سینوسی و بافت زخم تبدیل شوند.” این شرایط معمولاً در محلی که پوست با پوست می مالد اتفاق می افتد ، اما در اثر اصطکاک از جایی که پوست روی پارچه می مالد ، می تواند این وضعیت را بیشتر کند.

اگرچه hidradenitis suppurativa هیچ درمان شناخته شده ای ندارد ، شما می توانید تغییرات سبک زندگی را ایجاد کنید تا همزمان با درمان پزشکی به تسکین کمک کنید. پرهیز از لباس های تنگ یا پارچه های غیر قابل تنفس یکی از راه های کاهش اصطکاک و عرق است که منجر به رشد میکروب ها می شود. در اینجا ، ما در حال جمع آوری تعدادی از گزینه های لباس توصیه شده توسط متخصص پوست برای کمک به کاهش علائم هیدرادنیت شیاف هستیم.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>