11 بهترین سواحل ولز که می توانید تا سال 2021 رانندگی کنید

[ad_1]

همانطور که منتظر هستیم بوریس جانسون از جزئیات سیستم چراغ راهنمایی دولت برای سفرهای خارجی در سال جاری رونمایی کند ، هنوز مشخص نیست که در تابستان 2021 چه مقدار می توانیم سفر کنیم. طبق برنامه فعلی برای کاهش محدودیت های قفل ، سفرهای خارجی ممنوع است تا 17 مه ، با این حال دولت به مردم توصیه می کند که “تا زمانی که تصویر واضح تر نشود” تعطیلات تابستانی را در خارج از کشور رزرو نکنند.

صرف نظر از نتیجه ، به این معنی نیست که تابستان امسال نمی توانید زمان ساحل را بدست آورید. اگر به دنبال بهترین چیز بعدی برای اروپا هستید ، لازم نیست خیلی دور نگاه کنید. ولز ، که به احتمال زیاد ما از 12 آوریل مجاز به مسافرت در انگلیس هستیم ، در واقع بهترین سواحل جهان است. نه ، هوا تقریباً مطابق با شرایط موجود در ایبیزا نیست و بله ، آب کمی خنک تر است ، اما اگر آنقدر که ادعا می کنید ساحل را دوست دارید ، کنار گذاشتن این موارد آسان است. به خصوص هنگامی که یک ساحل سه مایلی کاملاً برای خود دارید (یعنی کاملاً مخالف آنچه در ایبیزا دارید). بهترین قسمت؟ با ماشین می توانید به همه آنها برسید.

بنابراین چمدان خود را ببندید ، لیست پخش Spotify خود را آماده کنید (یا برخی از این کتاب های صوتی عالی را بررسی کنید) ، و آماده شوید که در این تابستان به جاده بروید. ما 11 ساحل در ولز پیدا کرده ایم که به همان اندازه خوب (اگر نه بهتر) از محبوب ترین سواحل اسپانیا هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>