11 بهترین ضد آفتاب رنگی برای پوست تیره در سال 2021 که گچ سفید را ترک نمی کند

[ad_1]

برای افرادی که پوست قهوه ای دارند ، یافتن ضد آفتاب مناسب نیاز به تحقیقات و آزمایش زیادی دارد – همه ضد آفتاب ها برابر نیستند. کشف فرمول هایی که از ابتدا گچی و خمیری ادامه پیدا نمی کنند ، مخصوصاً برای رنگ پوست های تیره ، بسیار مشکل است. و اگرچه ضد آفتاب رنگی می تواند به افزایش اشباع کمک کند ، حتی کرم های ضد آفتاب رنگی برای رنگ های تیره پوست نیز مشکلات خاص خود را دارند. محدوده سایه محدود (یا به طور خاص عدم وجود سایه های عمیق تر) می تواند به معنای این باشد که حتی تاریک ترین گزینه موجود نیز پوست شما را با استفاده از رنگ سفید شبح مانند روبرو می کند.

اما دوستان من ، لازم نیست که اینگونه باشد. گزینه های زیادی وجود دارد که وظیفه محافظت از شما در برابر آفتاب را دارند ، در محدوده سایه مناسبی قرار دارند و پوشش شگفت انگیزی را برای رنگ های تیره تر پوست ایجاد می کنند (در حالی که اصلاح کننده رنگ ، تیرگی و جوش زدن پوست است). باورتون نمیشه؟ ما با متخصصان پوست و آرایش در مورد ضد آفتاب های رنگی مورد علاقه آنها برای پوست تیره صحبت کردیم تا در کل از درد و رنج و آزمایش و خطا صرفه جویی کنید.

قبل از شیرجه رفتن ، بدانید که SPF 30 از 97 درصد اشعه UVB محافظت می کند و SPF 50 حدود 98 درصد در محافظت از شما در برابر آفتاب موثر است. پیش از این دیوید کولبرت متخصص پوست دارای مجوز از هیئت مدیره مستقر در شهر نیویورک گفته بود جذابیت که آکادمی پوست آمریکا کرم ضد آفتاب حداقل SPF 30 یا بالاتر را توصیه می کند زیرا از نظر بالینی ثابت شده است که محافظت کافی برای کاهش اثرات سو ad نور خورشید را ایجاد می کند.

خواهید فهمید که همه این انتخاب ها حداقل از SPF 30 محافظت می کنند و برخلاف ضد آفتاب هایی که از فیلترهای اشعه ماورا بنفش شیمیایی برای محافظت از پوست شما استفاده می کنند ، همه ضد آفتاب های فیزیکی با یک ماده معدنی اکسید روی یا پایه دی اکسید تیتانیوم هستند. ضد آفتاب های معدنی روی سطح پوست شما می نشیند ، از نظر جسمی پراکنده می شوند و نور UV را منعکس می کنند و مورد توجه متخصصان پوست برای انواع پوست های حساس هستند زیرا فرمول های ضد آلرژی دارند که خطر تحریک پوست را کاهش می دهد.

در اینجا ، 11 ضد آفتاب رنگی به شما کمک می کند تا در زیر نور آفتاب بهترین حالت را داشته باشید و احساس زیبایی در پوست داشته باشید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>