12 بهترین سشوار برای موهای فر 2021 – از جمله دایسون و هری جاش

[ad_1]

موهای فرفری چیزی نیست که با آن چیزهای کوچک برداریم. نحوه رشد مارپیچ موهای شما زیبا به نظر می رسد ، اما در نهایت شکننده تر از موهای صاف است و به راحتی خشک می شود. بنابراین هنگامی که فر دارید و به دنبال یک هستید سشوار، شما باید بیشتر انتخاب کنید.

اما یافتن ابزار مناسب برای موهای فرفری می تواند مشکل باشد. از فلاترین ، فر یا تنظیم گرما استفاده نادرست کنید ، و به طور بالقوه می توانید الگوی فر را از بین ببرید. سشوار تفاوتی ندارد. انتخاب یک قدرت بیش از حد قدرتمند منجر به ایجاد موخوره می شود – و در طرف مقابل ، جریان هوا با شدت کمتری برای همیشه خشک می شود.

عوامل مختلفی وجود دارد که سشوار برای موهای فر را از پارچه ای که برای بافت بدون کمی خم شدن بهتر است متمایز می کند. Devin Toth ، آرایشگر مستقر در نیویورک ، از Salon SCK توضیح می دهد: “سشوار با ارزش ترین دارایی در زرادخانه ابزار زیبایی شما است و ارزش آن را دارد که کمی هزینه اضافی (تحقیق و صرف) کنید.” “یافتن سشوار با کیفیت و با دوام بسیار مجهز که دارای تنظیمات حرارتی متنوع و اتصالات سشوار متناسب با نیازهای خاص موی شما باشد ، بسیار مهم است.” برای مبتدیان ، باید چندین تنظیم گرما داشته باشد ، همچنین دارای یک جریان هوای قوی برای خشک شدن سریع فرهای محکم تر ، اما نه تا حد خشک شدن یا آسیب دیدن است.

به عنوان یک نقطه شروع خرید ، به خاطر داشته باشید که سشوار شما بیشتر مربوط به خود ابزار است و فقط مربوط به قسمت اتصال نیست. به راحتی می توانید دیفیوزر را جایگزین کنید. در صورت پیدایش پایه باید از ابتدا کار را شروع کنید – و این اغلب یک خرید گران قیمت است و نیاز به کمی تحقیق دارد. یکی دیگر از نکات مهم در مورد بافتهای فر این است که آیا شما به دنبال خشک کردن و مشخص کردن فرهای خود هستید یا اینکه می خواهید موهای خود را به صورت یکدست خارج کنید. اینجاست که پیوست ها واقعاً وارد عمل می شوند.

برای کمک به اینکه بهترین گزینه برای سبک مورد نظر شما مناسب باشد ، ما با چندین آرایشگر مشورت کردیم ، که مشتریان اغلب از آنها خواسته اند که بهترین سشوار برای استفاده در خانه هستند. در اینجا مواردی است که آنها به عنوان سشوار مورد علاقه خود برای موهای فرفری به اشتراک گذاشته اند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>