12 بهترین شامپو برای پسوریازیس پوست سر توصیه شده توسط متخصصین پوست

[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای Survivor، مجموعه ای در زمینه تأثیر تأثیر پسوریازیس در زیبایی و مراقبت از خود.

کاملاً ایمن می توان گفت که مشکلات پوست سر از هر نوع طبیعت ، از جمله خارش و پوسته پوسته شدن ، برای هر کسی که از آنها رنج ببرد بسیار آزار دهنده است. ولی پسوریازیس پوست سر – یک بیماری معمول که با لکه های ضخیم ، قرمز و پوسته پوسته ای مشخص می شود و می تواند کل پوست سر را بپوشاند و مزمن باشد – مسلماً دردناک ترین و ناخوشایند است. درمان پسوریازیس پوست سر اغلب به صورت روغن ، محلول های استروئیدی و حتی پماد است ، اما مراقبت های اولیه از دوش گرفتن با شامپویی که استفاده می کنید شروع می شود.

کسانی که با پسوریازیس سر دست و پنجه نرم می کنند ، می خواهند فرمولی را هدف قرار دهند که همزمان پوسته را از بین ببرد در حالی که تحریک را تسکین می دهد. سجال شاه ، متخصص پوست ، دارای مجوز از هیئت مدیره ، مستقر در شهر نیویورک می گوید شما باید به دنبال یک شامپو با موادی مانند اسید سالیسیلیک و قطران ذغال سنگ باشید که یک محصول جانبی مایع تیره از کک و گاز ذغال سنگ از ذغال سنگ است و در داروها برای درمان استفاده می شود. پسوریازیس و درماتیت سبورئیک. تار زغال سنگ ممکن است ترسناک به نظر برسد ، اما متخصصان پوست می گویند به میزان قابل توجهی به کاهش سرعت رشد سلول های پوست کمک می کند در حالی که التهاب را کاهش می دهد. پیش از این ، شامپوهای مورد علاقه شاه برای پسوریازیس سر و همچنین سایر توصیه های تخصصی را پیدا کنید.

همه محصولات برجسته جذابیت توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>