12 بهترین پیشنهاد از Ulta Beauty Spring Haul Event 2021 | جزئیات فروش ، اکنون خرید کنید

[ad_1]

شما همچنین می توانید بین 11 آوریل و 17 آوریل محصولات Bliss را با 30 درصد اسکوپ (از نظر تاریخ شروع به این نکته توجه کنید) ، از جمله سرم محافظ و روشن کننده کلاژن Bright Idea Vitamin C + Tri-Peptide (قبلاً 27 دلار ، اکنون 20 دلار) برای داشتن رنگ درخشان تر. در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت می شود. فرمول سبک و کرم مانند با فرم غیر تحریک کننده ویتامین C (به طور دقیق 3-O-اتیل اسید اسکوربیک) ، و همچنین یک ترکیب مرطوب کننده از گلیسیرین ، اسکوالان و اسید هیالورونیک برای نهایت ترکیب تقویت پوست

تصویر ممکن است حاوی: شیشه ، گیاه ، سفال و گلدان باشد

ماسک سفالی پاک کننده پوست چای درخت فروشگاه

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، شیکر و مواد آرایشی باشد

No7 Advanced Retinol 1.5٪ کنسانتره شبانه پیچیده

تخفیف تمام محصولات فروشگاه The Body Shop 30 درصد است اما ما مایل هستیم شرط بگذاریم ماسک خشت پاک کننده پوست Tea Tree علاوه بر روال مراقبت از پوست شما – به ویژه با استفاده از تمام ماسکهایی که ما ادامه می دهیم. مخلوطی از لکه های آرام کننده لک ، از خاک کائولن ، روغن درخت چای و روغن tamanu منافذ پوست را پاک می کند و روغن اضافی را به حداقل می رساند ، در حالی که منتول به شما خنک کننده و طراوت بخش می بخشد.

No7’s Advanced Retinol 1.5٪ Complete Night Concentrate یکی دیگر از محصولات قدرتمند مراقبت از پوست است که برای هفته آینده 30 درصد تخفیف دارد. رتینول (یا ویتامین A) در واقع از ترکیب 0.3 درصد رتینول خالص ، 1 درصد بهینه ساز رتینول برای سیستم تحویل آهسته و 0.2 درصد رتینول مسکن ساخته شده است تا تحریک را به حداقل برساند. با استفاده مداوم ، ظاهر خطوط ریز و چین و چروک ، منافذ بزرگ پوست و بافت ناهموار را صاف می کند و به طور کلی به صورت شما استحکام و درخشندگی می بخشد. از همه بهتر ، این کرم ابریشمی بهترین کار خود را انجام می دهد در حالی که شما با آرامش چرت می زنید.

آرایش

کانسیلر Maybelline New York Instant Age Rewind در زمینه سفید

کانسیلر Maybelline New York Instant Age Rewind

ممکن است تصویر حاوی: لوازم آرایشی و رژ لب باشد

رژ لب مات مخملی Juvia’s Place The Nude Velvety

تصویر محصول

Nyx Professional Makeup Fill & Fluff ابرو مداد ابرو

نیازی نیست که به شما بگویم Concealer Instant Age Rewind Maybelline New York یک کلاسیک است – به هر حال ، این بهترین زیبایی دو بار است و برنده جایزه خوانندگان. این محصول با نوک اسفنج حلقه های تیره ، زخم های آکنه ، قرمزی و انواع تغییر رنگ را بدون احساس سنگینی و جوش پوشانده است. اما آنچه ممکن است بخواهید بدانید این است همه کانسیلرهای مایبلین در نیویورک 30 درصد تخفیف دارند ، بنابراین پیش بروید و گزینه های دیگری را که تمام نیازهای شما را برآورده می کنند ، مانند مخفی کننده سبک Fit Me تهیه کنید.

تمام محصولات لب Juvia’s Place (رژ لب ، براق کننده لب ، آستر و مرهم) 30 درصد تخفیف دارند ، بنابراین ما چند سایه از رژ لب مات Nude Velvety را انتخاب می کنیم که با ترکیبی از اسید هیالورونیک و روغن هسته کرچک مخلوط شده است. در نتیجه ، گلوله با راحتی کامل روی لب ها می لغزد و هیچ خشکی ایجاد نمی کند. این در مجموع در 10 سایه وجود دارد اما ما جزئی از Kebi ، صورتی با رنگ سرد و A Mauve Moment ، یک برهنه گلگون با رنگ سرد است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>