12 علامت زودیاک: تاریخ و ویژگی های شخصیتی هر علامت ستاره

[ad_1]

انسان ها برای رمز و رازهای جهان در طول هزاره ها تامل کرده اند ، و حرکت پر جنب و جوش خورشید ، چرخه طغیان ماه و چرخش ستارگان بی حد و مرز را ردیابی می کنند. طالع بینی و نجوم برای هزاران سال با یکدیگر پیوند ناگسستنی داشتند. اگرچه این دو زمینه با گذشت زمان از هم جدا شده اند ، آموزه های عرفانی کیهان امروز نیز ما را راهنمایی می کند.

مطالعه طالع بینی گسترده ، پیچیده و تحول آفرین است. علی رغم تفاوت های ظریف ، اساسی ترین اصل طالع بینی بر روی 12 نشانه ستاره معروف زودیاک است. در طول قرن ها ، هر نشانه انجمن های خاص خود را – از جمله افسانه ها ، حیوانات و رنگ ها – و ویژگی های خاص خود را ایجاد کرده است. هر نشانه ای از یک رویکرد فردی به زندگی ، کامل با نقاط قوت پویا و ضعف های ناامید کننده ، برخوردار است.

به محصولات زیبایی مورد علاقه خود در ما رای دهید نظرسنجی جوایز Choice Reader 2021 و سپس ، مشتاقانه منتظر نتایج با بقیه ما هستیم.

علامت خورشید سکوی پرتاب کیهانی برای طالع بینان آماتور و حرفه ای است. علامت خورشید شما با توجه به تاریخ تولد شما تعیین می شود و نشان دهنده شخصیت اصلی شما ، احساس خود ، ترجیحات اساسی و راه های حرکت در جهان است. این مکان نجومی ، هدایای ذاتی و همچنین نقاط کور شما را روشن می کند. شادی ، آرزوها ، نقص ها و ترس ها علامت خورشید را خاص و منحصر به فرد می کند. وقتی با سایر سیارات در نمودار شما ترکیب شود ، نمای متمایزی ایجاد می کند که به عنوان اثر انگشت طالع بینی شما عمل می کند.

آماده هستید که دانش نجومی خود را به سطح بعدی برسانید؟ چهار سه برابر و چهارگانه وجود دارد که بیشتر این دوازده علامت را دسته بندی می کند. اگر این کلمات به نظر ناخوشایند می آیند ، غصه نخورید: مفاهیم آسان هستند. سه گانه برای عناصری که شامل آتش سوزی است طوفان آور است (نشانه های آتش عبارتند از: برج حمل ، لئو و قوس). زمین (نشانه های زمین عبارتند از: ثور ، باکره و برج جدی) ؛ هوا (علائم هوا جوزا ، ترازو و دلو) است ؛ و آب (علائم آب سرطان ، عقرب ، ماهی) است. به طور کلی ، علائم آتش سوزی پرشور و پرشور ، نشانه های زمینی عملی و زمینی ، علائم هوا عقلی و کنجکاو ، و علائم آب بصری و احساسی است.

چهارگانه ویژگی های علائم است. علائم کاردینال ، که شامل برج حمل ، سرطان ، ترازو و برج جدی است ، فصل های جدید را آغاز می کند. آنها در اقدام و شروع ابتکار عمل بسیار عالی عمل می کنند. علائم ثابت که شامل برج ثور ، لئو ، عقرب و دلو هستند ، در اواسط فصل اتفاق می افتد. آنها نیروهای ثابت و ثابت هستند که حرکت را حفظ می کنند. هر فصل با یک علامت تغییر پذیر – جوزا ، دوشیزه ، قوس یا ماهی – به پایان می رسد که دارای سیالیت بی دردسری مناسب برای تغییر و تحول است. با ادامه لایه بندی مفاهیم طالع بینی ، ما یک عمل غنی و پیچیده را کشف می کنیم که بینشی در واقعی ترین خود ما ایجاد می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>