12 نکته مناسب برای آرایش تابستانی برای ظاهر ضد عرق – توصیه های متخصص

[ad_1]

با گرم شدن هوا ، فصل جدیدی از فرصت ها برای آزمایش همه موارد آرایش تابستانی به نظر می رسد شما در اینستاگرام ذخیره کرده اید اما اگر مراقب انتخاب محصول خود نباشید ، هنگامی که وارد گرمای شدید تابستان می شوید ، می توانید آرایش خود را بلغزانید و از روی صورت بلغزانید. (با تشکر از آن ، عرق.)

به همین دلیل ، تقریباً هر آرایشگر بازی قسم می خورد که در تابستان از محصولات فوق العاده سبک و خامه ای استفاده می کند – فکر می کنم از مرطوب کننده های رنگی و رژگونه استفاده می کند – زیرا احتمال تبدیل آرایش شما به یک فاجعه cakey عرق آور و ثانویه را کاهش می دهد. خورشید می زند. در عوض ، آنها به یک درخشش شبنم طبیعی تبدیل می شوند. محصولات ضد آب و ضد آب نیز برای اطمینان از ذوب شدن روغن و عرق آرایش شما کلیدی هستند. آرایش چند وظیفه ای نیز برای لمس آسان روزهای ظهر مفید خواهد بود.

اما مهمتر از همه ، آرایش بی عیب و نقص – بدون توجه به فصل – همیشه با آبرسانی به مراقبت از پوست شروع می شود. در حقیقت ، چه زمانی جذابیت چندین هنرمند حرفه ای آرایش را برای یافتن بهترین نکات مربوط به آرایش تابستانی مورد استفاده قرار داد ، همه بر اهمیت لایه برداری مناسب با برخی از ابزارهای مفید و آماده سازی پوست با ضد آفتاب تاکید کردند. کنجکاو هستید که بدانید آنها دیگر چه آرایشی در تابستان داشته اند؟ به پیمایش ادامه دهید تا متوجه شوید.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>