13 برنده جایزه Allure در فروش در حین فروش سالگرد Nordstrom 2021 – خرابی شهری ، نارس ، کیهلز

[ad_1]

ما عاشق فروش زیبایی خوب هستیم ، اما وقتی تخفیف ها محصولی را به دست می آورند که سود کرده باشد جذابیتمهر تایید – حتی بهتر. مورد: امسال فروش سالگرد Nordstrom 2021. بخش دسترسی عمومی جشن ها امروز آغاز می شود ، 28 جولای، و اجرا می شود از طریق 8 آگوست. در طول فروش ، خریداران می توانند تخفیف های عمیق در برخی از مارک های مورد علاقه ما ، از جمله چندین برنده جایزه Best of Beauty و Readers ‘Choice را داشته باشند.

ما افتخار می کنیم که خریدار زیبایی شخصی شما هستیم ، به همین دلیل ما با معامله هایی که انجام داده ایم برای پیدا کردن برخی از موارد انحصاری زیبایی که از مارک های برنده جایزه فراموش نمی شوند مانند Urban Decay ، T3 و Nars. خرده فروش برخی از بهترین محصولات خود را بسته بندی کرده است – مانند شاهد زنده‘s حجم دهنده مراقبت از مو مجموعه ، و برخی از جورجیو آرمانی موارد دلخواه لب و چشم – به مجموعه ها و کیت ها. این فرصتی مناسب برای امتحان محصولی که از آن خارج شده اید یا تهیه برخی از محصولات مورد علاقه خود است.

اقلام به سرعت در حال فروش هستند ، بنابراین برندگان زیر را مرور کنید و اگر چیزی را دیدید که دوست دارید ، بلافاصله به سبد خرید خود اضافه کنید. فراموش نکنید که همه موارد را بررسی کنید فروش سالگرد Nordstrom معاملات قبل از اینکه همه چیز در 8 آگوست به قیمت کامل برگردد.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>